Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 август 2016
Мислења
173
Поени од реакции
182
Dobar dan ja se izvinjavam ako bi neko mogao da mi pošalje dva brata na pm hvala pozzzz
 
I

ilijao88

Гостин
Kako ko druze, kako ko :kafence:[DOUBLEPOST=1542535767][/DOUBLEPOST]
Ima vas par koji imate dobre sisteme za izvlačenje listi pa je vama to cik-cak,ja mislim na nas koji smo skenirali sa onim klasičnim skenerima,to je samo mučenje i ništa više
I ja sam skenirao i nisam nikad skenirao dan noc da bih imao rezultate, vec kad imam vremena za to, mnogi to i dan danas rade, mada nema svrhe koliko se listi nadje a ne podeli se e to je zalosno, a to govotim u globalu za sve forume, ali konkretno ove nase forume, koliko listi je samo moglo da se deli lepo u porukama, a ono kao na takmicenjima, ko ce vise da nadje i da okaci, po meni cisto da izvinete na izrazu proseravanje. Drago mi je sto se ovde to smirilo pa ljudi ne kace kao pre i ne unistavaju, mislim ima nadje se po kokoji pametnjakovic, ali ajd kod mene su na ignor pa ih ne gledam. Tako da kazem Vam svima, liste u poruke, i svi ce gledati, samo bez alavosti i upamtite liste sa jednom konekcijom ne moze da se gleda na dva i vise uredjaja niti vise ljudi odmah se gase, UPAMTITE TO VEC JEDNOM. Dao sam svom kumu clientportalovu i dan danas mu radi lista, a mnogima staje upitajte se zasto. Mnogima delim non stop jer ima stane, pa sta joj radis covece, imam clientportalovu koja mi radi pa verovatno pola godine a mozda i godinu dana, tako da ili ja imam srece ili vi namerno unistavate liste.

Izvinite na tekstu ovolikom ali malo mi smetaju neke stvari a ovo je u globalu forum koji mnogi citaju pa nek procitaju. Svako dobro i uzivajte u zivotu i samo FREE. :kafence:
 
Последно уредено од модератор:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Treba prvo da znate koje se liste mogu gledat sa 1 konekcijom ;) ...... ocu reci vrsta liste ili lista ;) mislim konkretno na domace liste ;) nekad bilo kad se svasta nesta pisalo javno ;) ta vremena su proslost ;) i takoooo ;)

Pozdrav
 
Член од
8 ноември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
179
Lijep pozdrav svima...
Nov sam clan ovdje,i u potrazi sam za koliko toliko dobrom listom Ex-Yu kanala.
Mozda je malo bezobrazno od mene sto ovako odmah trazim listu bez da sam prije bio ukljucen u neku od diskusija ovdje na forumu,ali vjerujte mi...ja bih rado ali to su sve spanska sela za mene jer se uopste malo razumijem u ovakve stvari oko IPTV-a.
Do sada sam koristio Net TV Plus,ali su me razocarali u poslednje vrijeme i trazim alternativu za njih.Pa sam mislio da probam kao i vi...preko listi IPTV-a.
Zato molim nekoga tko mi moze pomoci i udijeliti neku stabilnu listu. Ako ne zelite podijeliti listu sa mnom...razumijem,nema ljutnje.

Zahvaljujem svima unaprijed:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom