Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
Nije mi jasno zašto ljidi traže liste pa ih onda rasipaju.Ja ssm dobio od vas listu i radi savršeno,ni bratu je dao nisam.Kad stane ponovo ću tražiti!Pubo hvala!
A otkud znam, ja gledam jednu listu evo i sad i gledacu je dok ne stane skroz, a ima mnogih koji traze listu a ja odem u poruku proverim da li im radi a ono radi lista super. Tako da eto. Ima nas svakakvih.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Badava FHD kad na balkanu Internet spor uzas.Meni neki dan na 15 mbps pustili max hd kanale sve stucalo,kaze tehnicar minimalno 20 mbps za prave ali prave FHD kanale.Sad sam nabavio 4G od vipa brzina 100 mbps sad cu testirat i liste na smart tv test da vidim razliku
Kad stavis optika 1000Mbps internet iz A1 nema da imas bas nikakvi problemi mozes da gleda sta hoces ot gde hoces pa bilo to i Sky NZ FHD Screenshot - 17_11_2018 г.png
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Jbg, dvije stranice ispred @White_Spirit objavi listu sa 500 konekcija, dakle dostatnu za vecinu potreba ali treba traziti jos, nije mi jasno :(
P.S. Jos k tomu, niko se bas nije pretrgao od lajkanja gorepomenutog posta :(:(
одлично и НЕ
ако је беше раздал во ПП
можеби ќе потраеше подолго,а вака пар саати(([DOUBLEPOST=1542479384][/DOUBLEPOST]
Многу добар филм!!!!
кој продолжува во реалноста(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom