Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 февруари 2018
Мислења
74
Поени од реакции
11
Сваку листу коју добијем, гледам само ја, само на једном уређају. Не прослеђујем - никоме... Хвала!!!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Nesto smo postali izbirljivi sta se tice SD,HD,FHD kanala nekad smo bili i zadovolji da nam uopste radi.Sad kad se trazi lista strikno se napomene al da bude u hd i to ful.Zato ja i vise ne dijelim ovdje jer vidim da sve oholo i nezahvalno ali totalno.A i nemam namjere da reselerima ovdje rasipam svoje tajne.Ko voli nek izvoli moja malenkost u tome nece ucestvovati vise.Za puno servera pojedinci ovdje nisu nikad ni culi nit ce im ikad pomirisat zato su Extra i ne stucaju ko ovi domaci sta ih je…….e. svaki dan i pr..ate. Pricam o stranim serverima koji imaju sve kanale ko i dva brata i zdrava hrana i jos dodani albino kanali i jos nekoji.[DOUBLEPOST=1542464120][/DOUBLEPOST]
Slazem se Kljuki u potpunosti ta lista od 500 kon vise i ne radi ja sam je licno video na tri foruma
Nema ovde diskrecije postovanja itd
Zato radi na nasem forumu drugi user naravno izgleda kod nas malo pametniji clanovi[DOUBLEPOST=1542464607][/DOUBLEPOST]
Bolje da si im zvakace gume podijelio
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Art lista NIJE ni priblizno jaka nekim listama koje se gledaju ;) jer Art lista nema domace FHD kanale kao Prva FHD, OBN FHD itd..., HRT FHD do DOMA FHD NOVA FHD itd... pa do svih sport klubova FHD ukljucujuci HR i SRB arene u FHD itd..... ;)

Pozdrav
Badava FHD kad na balkanu Internet spor uzas.Meni neki dan na 15 mbps pustili max hd kanale sve stucalo,kaze tehnicar minimalno 20 mbps za prave ali prave FHD kanale.Sad sam nabavio 4G od vipa brzina 100 mbps sad cu testirat i liste na smart tv test da vidim razliku
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Nesto smo postali izbirljivi sta se tice SD,HD,FHD kanala nekad smo bili i zadovolji da nam uopste radi.Sad kad se trazi lista strikno se napomene al da bude u hd i to ful.Zato ja i vise ne dijelim ovdje jer vidim da sve oholo i nezahvalno ali totalno.A i nemam namjere da reselerima ovdje rasipam svoje tajne.Ko voli nek izvoli moja malenkost u tome nece ucestvovati vise.Za puno servera pojedinci ovdje nisu nikad ni culi nit ce im ikad pomirisat zato su Extra i ne stucaju ko ovi domaci sta ih je…….e. svaki dan i pr..ate. Pricam o stranim serverima koji imaju sve kanale ko i dva brata i zdrava hrana i jos dodani albino kanali i jos nekoji.[DOUBLEPOST=1542464120][/DOUBLEPOST]
Zato radi na nasem forumu drugi user naravno izgleda kod nas malo pametniji clanovi[DOUBLEPOST=1542464607][/DOUBLEPOST]
Bolje da si im zvakace gume podijelio
Da se zna da si dobio lajk od mene:ROFLMAO:prvi put.
 
Член од
17 ноември 2018
Мислења
3
Поени од реакции
0
Pozdrav svima iz Hercegovine, ako neko slučajno ima listu da je na njoj Moja tv koja prenosi bh Premijer ligu ili s Planet sportovima bio bi zahvalan.

Nego jel se ovdje može raspravljati i o plaćenim listama?
Tko po vama ima najbolju ponudu na Balkanu što se tiče stabilnosti i kvaliteta slike?[DOUBLEPOST=1542468768][/DOUBLEPOST]
dodao tvviet planet sport :)
tvviet sam probao, odlična kvaliteta ali iskreno puno je 12€ za ilegealni iptv pogotovo za naš standard.
Možda jedina zamjerka malo kanala na listi.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom