Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sve otvara do jednog kanala i super radi bez trzanja i prekidanja(bitno i antenu slozit na najacu mogugucnost jako presudno i mali pomak) samo vam treba dobra c linija vidim mnoge jos ne rade dobro :angel:

 
Последно уредено:
I

ilijao88

Гостин
Gospodo kome sam podelio listu neće dobiti od mene novu dok ne prestane ista da radi, ja svaku listu proverim kod mene ne secka, tako da ako vam dam listu drugu nećete dobiti. Mogu vam dati i deset listi nećete biti zadovoljni. Ja svima izađem u susret, tako da ću i dalje dati ako imam, ali LISTE RADE SUPER BAR KOD MENE.
 
Член од
4 март 2017
Мислења
61
Поени од реакции
16
Gospodo kome sam podelio listu neće dobiti od mene novu dok ne prestane ista da radi, ja svaku listu proverim kod mene ne secka, tako da ako vam dam listu drugu nećete dobiti. Mogu vam dati i deset listi nećete biti zadovoljni. Ja svima izađem u susret, tako da ću i dalje dati ako imam, ali LISTE RADE SUPER BAR KOD MENE.
Radi lista ilijao88 svaka čast
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Gospodo kome sam podelio listu neće dobiti od mene novu dok ne prestane ista da radi, ja svaku listu proverim kod mene ne secka, tako da ako vam dam listu drugu nećete dobiti. Mogu vam dati i deset listi nećete biti zadovoljni. Ja svima izađem u susret, tako da ću i dalje dati ako imam, ali LISTE RADE SUPER BAR KOD MENE.
Daj mi samo 2 jedna da je dam za test 24 sata i druga da mu je prodam kad mi iztece 24 sata kao osnovna.
 
Член од
17 мај 2010
Мислења
58
Поени од реакции
40
[QUOTESve otvara do jednog kanala i super radi bez trzanja i prekidanja(bitno i antenu slozit na najacu mogugucnost jako presudno i mali pomak) samo vam treba dobra c linija vidim mnoge jos ne rade dobro :angel:
][/QUOTE] Отвара само Макс или и Вип ? :vozbud:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
[QUOTESve otvara do jednog kanala i super radi bez trzanja i prekidanja(bitno i antenu slozit na najacu mogugucnost jako presudno i mali pomak) samo vam treba dobra c linija vidim mnoge jos ne rade dobro :angel:
]
Отвара само Макс или и Вип ? :vozbud:[/QUOTE]
Otvara i vip samo za one...………... hahahah
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Gospodo kome sam podelio listu neće dobiti od mene novu dok ne prestane ista da radi, ja svaku listu proverim kod mene ne secka, tako da ako vam dam listu drugu nećete dobiti. Mogu vam dati i deset listi nećete biti zadovoljni. Ja svima izađem u susret, tako da ću i dalje dati ako imam, ali LISTE RADE SUPER BAR KOD MENE.
Tako treba,nikad netražim listu dok mi postojeća radi!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom