Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Začin C
Drugi naziv za dosadnog lika koji hoće sve da čuje i sve mora da zna. Izraz je nastao od čuvenog slogana ovog proizvoda "U sve se meša"!
Jako je bitno da staviš što veći font, da slučajno ljudi ne propuste tvoj komentar:lolzz:a svi su ti komentari slični, nepismen si.


Maki idi piši zadaću, ako si slučajno prestar za škole onda ti ne mogu pomoći.
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Pa svaki komentar je šprdnja,jer mene vise zabole za liste,a ti sto lecis kompleks nize vrednosti,svaki komentar ti je zloban.da se procitaju tvoji komentari vidi se da si bas neki tezak smrad.nego lepo kada tvoji setaju psa neka te malo prosetaju izadji na vazduh vidis i sam da si neki degenerik...ps ako ti smeta gramatika ja cu staviti bilo sta gde zelis :icon_lol:
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
auuuuuuuuuuuu
što si se napalio auuu
magnezij daje efekta
neka neka drago mi je
hahah eh banovac banovac nikad neces prestat da budes neciji potrcko ali I to je za ljude samo ti naprijed hahahahahah
I zamolio bi te u buduce da ne komentarises moje postove!! jer ti si dijete koje nezna gdje mu je glava a gdje supak
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
hahah eh banovac banovac nikad neces prestat da budes neciji potrcko ali I to je za ljude samo ti naprijed hahahahahah
I zamolio bi te u buduce da ne komentarises moje postove!! jer ti si dijete koje nezna gdje mu je glava a gdje supak
Eto cim me ti zamolis ja cu prestat ahahah
Jadna majko
A tko si ti, šta se skrivas iza tog nicka
Za tebe triba Boga molit
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
dobro vecer svima nocne ptice ;) ko ima volju da mi dodeli neka stabilna domaca (sa makedonskim kanalima) lista, sta ce malo trajati a ne nakon tjedan dana stane :( unapred veliko HVALA a svima ostalima prijatno vece ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom