Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

J

jakovdi

Гостин
Сето ова на кој му е поголем не му е гајле на никој од форумот,бидете културни и мерете си ги преку приватна порака и не ги замарајте сите членови да мора да ве читаат.
 
Член од
14 јуни 2015
Мислења
164
Поени од реакции
75
Jel moze neko da mi salje TF1 francuska u 4K za svetsko prventstvo?
 
H

hp_win10

Гостин
Dvolicni ste vi jos ste i bezobrazni,a pored svega jos se kitite tudjim perjem.I naravno da sam otiso tamo gde su bolji ljudi!Necu da budem tvoj dupelizac kao ostali oko tebe!!![DOUBLEPOST=1529848574][/DOUBLEPOST]
Bolje i dvolican nego lopov i licemer!
Uh vidi kako je lijepo skontat ove velike hakere :) , sto rasturaju panele :unsure: da je njima naucit scenirat to bi im bila cast ;) ... Zajebani likovi vidis po nick da nisu mala sala hehehe ! Panelrazarac :eek: itd ...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Dvolicni ste vi jos ste i bezobrazni,a pored svega jos se kitite tudjim perjem.I naravno da sam otiso tamo gde su bolji ljudi!Necu da budem tvoj dupelizac kao ostali oko tebe!!!
High-protect znam te jos sa serbian foruma,ali ovakvog te nisam zapamtio.Tamo ima preko 300 ljudi i na ovaj nacin vredjas sve njih.Razmisli malo, za licne sukobe imate pm.Svako ima pravo na svoj izbor i stav, dali zbog toga treba vredjati.

Pozz.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom