Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
118
Поени од реакции
46
po meni drug ima poremečaj onaj tko slika govno i stavlja na forum.
stvarno moras bit bez daske za tako sta. fuj
zali se ondah googlu kako oni to sabrali te slike razne pa sa njima udji u raspravu sta je to tebi ok nije i ondah njima kazi daske kakve trebaju
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
zali se ondah googlu kako oni to sabrali te slike razne pa sa njima udji u raspravu sta je to tebi ok nije i ondah njima kazi daske kakve trebaju
na google ima svega i pedofilije i raznih gadosti. ali samo poremećen um moze to dalje po forumima ljepit.

a sad piši sta hoces ja sam svoje rekao i necu više raspravljat. nisi na mom nivou.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
118
Поени од реакции
46
na google ima svega i pedofilije i raznih gadosti. ali samo poremećen um moze to dalje po forumima ljepit.

a sad piši sta hoces ja sam svoje rekao i necu više raspravljat. nisi na mom nivou.
ima svega ali ti krtikujes neki google koji multi bilioner i sad ti si pametan oni glupi pa kako to tacno da nisi nivo hvali ti dosta skole da bi dostigao
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
205
Поени од реакции
78
kaze mi drug, kad se tamo regas fa nemozes ništa vidjeti ni temu liste ni pozdravi. ništa. tek kad te admin dobro ispita tko si sto si, mozes vidjeti o pisati, pa to je koda u ciu i fbi ulaziš.
jel to stvarno tako??? mislim nebi mi lagali. pitam zato sto sam dobio poziv na gmail od sysop da se uclanim tamo.[DOUBLEPOST=1529841454][/DOUBLEPOST]a to ciji je forum bolji. pustimo userima da odluče i kazu.[DOUBLEPOST=1529841819][/DOUBLEPOST]jeli treba nekom ovakva lista na PM

http://clientportal.link:8080/get.php?username=5GYdBwqhmN&password=lUsMtlu8Wr&type=m3u
moze :)
 

CtX

Член од
10 јануари 2018
Мислења
187
Поени од реакции
296
jbt ovaj panelrazarac ili ti dsuki jedini je covjek na ovom forumu koji puno prica a malo kaze a voli da trkelja I da se hvali
pa druze dzaba ti te liste kad ni ti sam nems koristi od njih hahaha
 
H

high-protect

Гостин
Nemoj trosit rijeci pocni od sebe ti si se jedini prodao vampiru i pogazio svoju rijec dvolican si
Dvolicni ste vi jos ste i bezobrazni,a pored svega jos se kitite tudjim perjem.I naravno da sam otiso tamo gde su bolji ljudi!Necu da budem tvoj dupelizac kao ostali oko tebe!!![DOUBLEPOST=1529848574][/DOUBLEPOST]
Nemoj trosit rijeci pocni od sebe ti si se jedini prodao vampiru i pogazio svoju rijec dvolican si
Bolje i dvolican nego lopov i licemer!
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
118
Поени од реакции
46
Dvolicni ste vi jos ste i bezobrazni,a pored svega jos se kitite tudjim perjem.I naravno da sam otiso tamo gde su bolji ljudi!Necu da budem tvoj dupelizac kao ostali oko tebe!!![DOUBLEPOST=1529848574][/DOUBLEPOST]
Bolje i dvolican nego lopov i licemer!
nemoj tako panelrazarac je bolestan ima probleme iz dijetinjstva nije mu lako pa se nadam da ce da obrati se prvoj abmulanti da mu daju uputnicu da rijesi te probleme koji nosi u sebi nije on kriv za to kao dijete to mu se desilo sad sretan ti i brz oporavak zelim
 
H

high-protect

Гостин
Sad cu ti nesto rec dobar je za tebe sta si dobio nekoliko skripti njegovih znamo od koga.A po znanju nikad niko nece biti bolji od pozitive foruma.
Nisam imao nameru to pisat ali posto si mi zahvaljivao sta smo te primili na forum nekad. 1243 servera nam je dostupnu i trenutno 345672 listi koje rade sve do jedne.Ove sa vise konekcija 600 servera to ne racunam jer to mozete samo sanjati ti i tvoj gazda iako je pokusavao od mene izvuc nije uspio hhahahah
Kako on kaze rucno samo rucno hahahaah
Ja sam i dobio nekoliko skripti,ali mi je covek dao na poverenje,koje ja nikada necu da pogazim za razliku od vas!Drugo ja se svima zahvaljujem jer je to deo moje kulture i vaspitanja.To je jedino za tebe i tvoje dupelisce izgleda tabu tema?!I trece,obrisite guzice tim vasim listama slobodno sto se mene tice.Ali koliko kenjate ni tih 345672 nece vam stici!
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
96
Поени од реакции
56
kaze mi drug, kad se tamo regas fa nemozes ništa vidjeti ni temu liste ni pozdravi. ništa. tek kad te admin dobro ispita tko si sto si, mozes vidjeti o pisati, pa to je koda u ciu i fbi ulaziš.
jel to stvarno tako??? mislim nebi mi lagali. pitam zato sto sam dobio poziv na gmail od sysop da se uclanim tamo.[DOUBLEPOST=1529841454][/DOUBLEPOST]a to ciji je forum bolji. pustimo userima da odluče i kazu.[DOUBLEPOST=1529841819][/DOUBLEPOST]jeli treba nekom ovakva lista na PM

http://clientportal.link:8080/get.php?username=5GYdBwqhmN&password=lUsMtlu8Wr&type=m3u
može jedna takva. hvala
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dvolicni ste vi jos ste i bezobrazni,a pored svega jos se kitite tudjim perjem.I naravno da sam otiso tamo gde su bolji ljudi!Necu da budem tvoj dupelizac kao ostali oko tebe!!![DOUBLEPOST=1529848574][/DOUBLEPOST]
Bolje i dvolican nego lopov i licemer!
Nemozes nesto ukrast sta vec posjedujes trebao bi mi reci hvala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom