Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Eto tebe da citiram premda i nisi neko mjerilo a i nije neki najgori komentar. Dobro sam raspoložen (upravo se vratio sa koncerta Votersa) pa neću biti oštar. Kako se javljaju da kenjaju ljudi bez kredibiliteta, registrovani juče i jedu govna o nekome ko je na svim forumima pod istim imenom godinama. Ako je cilj provokacija, ne vidim joj smisla - niko nikog ne provocira, ne proziva (pričam o onim bitnim igračima) liste se ne upropaštavaju , ko koliko želi pomogne onima koji nemaju.... i onda se pojave neki male sitne duše banovane pod svojim pravim nikovima da provociraju.
Oladite momci od tih gluposti, ako vam je dosadno i ceo život vam se svodi na provokcije po raznoraznim forumima pod raznoraznim nikovima - onda ste poprilično promašeni slučajevi.
imam zamjerku na tvoj post a ta je....
zasto pišes u množini ako se obracas njemu?
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.462
Eto tebe da citiram premda i nisi neko mjerilo a i nije neki najgori komentar. Dobro sam raspoložen (upravo se vratio sa koncerta Votersa) pa neću biti oštar. Kako se javljaju da kenjaju ljudi bez kredibiliteta, registrovani juče i jedu govna o nekome ko je na svim forumima pod istim imenom godinama. Ako je cilj provokacija, ne vidim joj smisla - niko nikog ne provocira, ne proziva (pričam o onim bitnim igračima) liste se ne upropaštavaju , ko koliko želi pomogne onima koji nemaju.... i onda se pojave neki male sitne duše banovane pod svojim pravim nikovima da provociraju.
Oladite momci od tih gluposti, ako vam je dosadno i ceo život vam se svodi na provokcije po raznoraznim forumima pod raznoraznim nikovima - onda ste poprilično promašeni slučajevi.
Интересно е што вагата на овој Хипократ не е точна :):
https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-3158#post-8388774

https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-3149#post-8386548

Кога тој ќе стави слика тогаш е тоа во ред. Целта му е само провокација и ништо повеќе.

Има овде ликови преполни со негативна енергија, некои ќе се најдат во постот на torpedo.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Eto tebe da citiram premda i nisi neko mjerilo a i nije neki najgori komentar. Dobro sam raspoložen (upravo se vratio sa koncerta Votersa) pa neću biti oštar. Kako se javljaju da kenjaju ljudi bez kredibiliteta, registrovani juče i jedu govna o nekome ko je na svim forumima pod istim imenom godinama. Ako je cilj provokacija, ne vidim joj smisla - niko nikog ne provocira, ne proziva (pričam o onim bitnim igračima) liste se ne upropaštavaju , ko koliko želi pomogne onima koji nemaju.... i onda se pojave neki male sitne duše banovane pod svojim pravim nikovima da provociraju.
Oladite momci od tih gluposti, ako vam je dosadno i ceo život vam se svodi na provokcije po raznoraznim forumima pod raznoraznim nikovima - onda ste poprilično promašeni slučajevi.
Po tvome nemam ni ja kredbilitet ali ipak zelim komentirati,ja inace nemam nista protiv @Sota al juce je malo pretjero.Svi mi mozemo iz zajebancije reci imam lisgu i djelim ,e ko se sad ponizi i trazi ili daye neki komentar koji se meni svidja dobija listu.Na kraju krajeva dali je neko dobio ili ne ostaje nejasno iako ja mogu reci da sam podijelio.Dali bi to bilo u redu?
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
tko hoce malo druženja.zezanja,listi koliko mu srce poželi nek svrati malo na pravi forum,iptvzezanje.com
morao sam ovo napisati zato što je ovaj forum spao na slikice @Sota i @saskon
laka vam noc

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Код:
http://luxurystream.co:8000/get.php?type=m3u&username=fabioasr87&password=Asia2015&type=m3u
Pozdrav
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Po tvome nemam ni ja kredbilitet ali ipak zelim komentirati,ja inace nemam nista protiv @Sota al juce je malo pretjero.Svi mi mozemo iz zajebancije reci imam lisgu i djelim ,e ko se sad ponizi i trazi ili daye neki komentar koji se meni svidja dobija listu.Na kraju krajeva dali je neko dobio ili ne ostaje nejasno iako ja mogu reci da sam podijelio.Dali bi to bilo u redu?
A ti ocekujes od sotice da ti da? Lik kakav je samo bolest bi ti dao a da ne zali.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
tko hoce malo druženja.zezanja,listi koliko mu srce poželi nek svrati malo na pravi forum,iptvzezanje.com
morao sam ovo napisati zato što je ovaj forum spao na slikice @Sota i @saskon
laka vam noc
Kakva lista se vuce iz( iptvzezanje.com) treba da je neki veliki server tamo, mozes li da stavis kanale iz ovi server.
 
Последно уредено:
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
I opet da ponovim, nije dovoljno skenirati liste, potrebno je nakon toga izdvojiti 3 minute i provjeriti bar jedan kanal s tih lista.
Koliko sam primjetio, 90% ubacenih linkova na ovom forumu su (dnevne .ts) liste koje su cisto smece.
Nemam nista ni protiv koga, samo velim ako vec pomazete ljudima pomozite im s ispravnim listama.
Do sad sam postavio 4 liste na ovom forumu i mislim da su te liste skroz ok.[DOUBLEPOST=1525701728][/DOUBLEPOST]
Offline.
 
H

hp_win10

Гостин
I opet da ponovim, nije dovoljno skenirati liste, potrebno je nakon toga izdvojiti 3 minute i provjeriti bar jedan kanal s tih lista.
Koliko sam primjetio, 90% ubacenih linkova na ovom forumu su (dnevne .ts) liste koje su cisto smece.
Nemam nista ni protiv koga, samo velim ako vec pomazete ljudima pomozite im s ispravnim listama.
Do sad sam postavio 4 liste na ovom forumu i mislim da su te liste skroz ok.[DOUBLEPOST=1525701728][/DOUBLEPOST]
Offline.
A koje su to te liste koje su dobre , vecina ovih listi koje su ovdje postavljene rade u ts - m3u8 .
Mozes ti ili neko objasnit (od tvojih istomisljenika)koja je dobra lista , sa vise konekcija koju imaju mnogi , udp , m3u8 Flussonic ili TvHeadend , po meni je dobra svaka lista koju izvadis svojim combom i alatom koji je svakom pristupacan !
Zar nije iskustvo MAC , Stalkera i svih ostalih nacina kradje pokazalo sto imaju i znaju svi nema nista od toga !
Svaka lista koja radi bez obzira na rezoluciju i raznovrsnost kanala je po meni dobra ....
A sto je javno naravno da je dnevno ,mada i javnih ts listi ima da traju mjesecima ;) .
Pozzz
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
A koje su to te liste koje su dobre , vecina ovih listi koje su ovdje postavljene rade u ts - m3u8 .
Mozes ti ili neko objasnit (od tvojih istomisljenika)koja je dobra lista , sa vise konekcija koju imaju mnogi , udp , m3u8 Flussonic ili TvHeadend , po meni je dobra svaka lista koju izvadis svojim combom i alatom koji je svakom pristupacan !
Zar nije iskustvo MAC , Stalkera i svih ostalih nacina kradje pokazalo sto imaju i znaju svi nema nista od toga !
Svaka lista koja radi bez obzira na rezoluciju i raznovrsnost kanala je po meni dobra ....
A sto je javno naravno da je dnevno ,mada i javnih ts listi ima da traju mjesecima ;) .
Pozzz
Valjda su dobre sve one koje rade, provjeri 4 liste koje sam postavio. Inace ja sam odrastao na Pastebin, nisam ja bas strucnjak koji zna puno toga.
U jednom se slazemo, sd ili hd potpuno nebitno, bitno da je stabilno.
 
H

hp_win10

Гостин
Pastebin je ok ali i tu je 80 % kicenje tudjim perijem, onaj ko nadje listu sam je nesto naucio a onaj koji sudi druge vjerovatno ima nesto drugo u pozadini :) nista licno ali citam vise strana postove pa komentarisem sve u 1 !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom