Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јануари 2015
Мислења
562
Поени од реакции
548
Хех кога ќе ти се погоди udp у скандинавија со Македонски превод а трудот се исплати некогаш за самиот да се наградиш :)

 
Член од
18 февруари 2018
Мислења
45
Поени од реакции
13
Odlicne liste, jel moze neki m3u8 izvor koji radi za EX-YU kanale?
Veliki pozdrav iz Novog Sada i unapred hvala :)
 
Член од
4 декември 2017
Мислења
34
Поени од реакции
19
Dobro vece svima :) do pre neki sat imao sam sta gledati na zalost lista mi je istekla :( Dali ima ko dobre volje da mi da na pm koju listi ako ima viska :) Ako ima netko neku listu sa vise konekcije bio bi mu jako zahvalan. Imao sam sa ja 15 konekcije ali na zalost gazda vise izgleda nece da plati :/
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Хех кога ќе ти се погоди udp у скандинавија со Македонски превод а трудот се исплати некогаш за самиот да се наградиш :)

ќе се к**име?
:)
дај барем некоја насока,или загатка
да скенираме)
може и на ПП
ако сакаш да не е јавно
 
Член од
27 јануари 2015
Мислења
562
Поени од реакции
548
ќе се к**име?
:)
дај барем некоја насока,или загатка
да скенираме)
може и на ПП
ако сакаш да не е јавно
Насоката е што стварно ми треба кога ќе одам у викендица кај што нема ДТВ да гледам на рајат ама има 4G ме разбираш :) Избегнувам и на пп затоа што еден сервер како што беше exenet од 2015 го направивте купус за недела дена ;) Додека за кур*ењето господ знае само што се имам јавно споделено од листи а што од слики:popce: Арно рече Saskon нешто не си у реду друже
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Насоката е што стварно ми треба кога ќе одам у викендица кај што нема ДТВ да гледам на рајат ама има 4G ме разбираш :) Избегнувам и на пп затоа што еден сервер како што беше exenet од 2015 го направивте купус за недела дена ;) Додека за кур*ењето господ знае само што се имам јавно споделено од листи а што од слики:popce: Арно рече Saskon нешто не си у реду друже
добро, ДРУЖЕ[DOUBLEPOST=1518998929][/DOUBLEPOST]Радио Ултра
http://62.182.79.239:8000/
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.012
Хех кога ќе ти се погоди udp у скандинавија со Македонски превод а трудот се исплати некогаш за самиот да се наградиш :)

Ne mora da ides tako daleko do skandinavije ;)


Pozdrav
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.194
Поени од реакции
6.634
http://46.166.142.124:8000/get.php?username=vfy6chkVAW&password=2fnIK35xee&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 17.12.2017, Ističe: 16.03.2018, Trial: Ne, Status: Active
http://46.166.142.124:8000/get.php?username=lravianP4Y&password=jxd4T89UfF&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 03.08.2017, Ističe: 03.03.2018, Trial: Ne, Status: Active
http://46.166.142.124:8000/get.php?username=fxxTjLBqv4&password=OUh522XtQD&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 07.11.2017, Ističe: 07.05.2018, Trial: Ne, Status: Active
http://46.166.142.124:8000/get.php?username=V6glmpNxgb&password=mhqwFJkUnK&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 1, Kreiran: 16.09.2017, Ističe: 16.03.2018, Trial: Ne, Status: Active
1200 usera na raspolaganju
 
M

malesevac

Гостин
Код:
http://myipcam.ddns.net:80/get.php?username=jarad&password=1234&type=m3u_plus
http://myipcam.ddns.net:80/get.php?username=reeves&password=1234&type=m3u_plus
http://myipcam.ddns.net:80/get.php?username=turnbull&password=1234&type=m3u_plus
http://myipcam.ddns.net:80/get.php?username=leggett&password=1234&type=m3u_plus
 

Kajgana Shop

На врв Bottom