Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
mnogi imate gotovo al nedate trazim listu pravite se coravi al nema veze et port vam je 1935
Mislim da ti je port 4936, barem je bio. Imali su server i na 68 i cini mi se 105, nisam siguran posto nisam doma pa ne mogu provjeriti. Uglavnom, izmedju 100-120. To je par statusa pa si lako provjerite.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Prvo nauci jezik :) pa onda trazi rijeci hahaha ti izgleda samo znas IPTV i CS a sve ostalo nepoznanica ;) da ti pomognem na Hrvatskom jeziku , potrazi rijec EMANCIPACIJA !
A da zaboravio sam glavno i na prvom mjestu „hvalit se“ nadam se da znas sta znaci ako ne javi pomognem ti ;) oko znacenja da netrazis na google hahaha!
Nije lako kad nerazumijes vlastiti jezik pa trazis pomoc od google :D ja sam mislio da ce napokon bit nesto od tebe kako navracas na kajganu ali izgleda propala investicija :( !
Ili si promjenio zanimanje pa sad predajes Hrvatski jezik na tvom forumu pa nerazumijes ako nije napisano 100% tocno hehe ili ?
A emancipacija si mislio sto ne kazes odmah.Vidi ja sam se sad duhovno emancipirao i vise ne vjerujem nikom samo sam sebi jer sebe najvise volim.Jel ti volis virtualni sex blekkk mislim da ne?[DOUBLEPOST=1514496474][/DOUBLEPOST]
ceka se kajmak kad se budes vracao....:)
Nema drug ja moro sve pojest da se nepokvari :)[/QUOTE]
Inace bosanski kajmak je super upravo jedem sa cevapima punjenim
i sa pleskavicama .Recept od najboljeg u Sarajevu kuhara.
Sve mi gori u ustima sad cu litru domaceg zagorskoga bijelog da ugasim kajmak bosanski hahhahha.Inace recept nisam iskenirao hahahh
 
Последно уредено:
D

Dreambox820

Гостин
A emancipacija si mislio sto ne kazes odmah.Vidi ja sam se sad duhovno emancipirao i vise ne vjerujem nikom samo sam sebi jer sebe najvise volim.Jel ti volis virtualni sex blekkk mislim da ne?[DOUBLEPOST=1514496474][/DOUBLEPOST]
Nema drug ja moro sve pojest da se nepokvari :)
Inace bosanski kajmak je super upravo jedem sa cevapima punjenim
i sa pleskavicama .Recept od najboljeg u Sarajevu kuhara.
Sve mi gori u ustima sad cu litru domaceg zagorskoga bijelog da ugasim kajmak bosanski hahhahha.Inace recept nisam iskenirao hahahh[/QUOTE]

Hehe uznapredovo si u svakom pogledu kazem ja Kajgana pozitivno utjece na tebe ubjedjujem sam sebe, a to za kajmak, cevape i pljeskavice nije to vidjelo Bosanskog :( samo polako da ti se masnoca ne poremeti hahaha ....
Jer u tim falsifikatima obicno ubace sve sto je nezdravo ;) tako da me zabrinjaje tvoje zdravlje !
A to sto si duhovno emancipirao vrijeme je i bilo ,samo tu pricu sam cuo u vise navrata ali nebi sad o tome „jer brzo mjenjas misljenje mozda je taj Sarajevski recept sjebo stvar“ samo jos se potrudi da preneses na tvoje drugove moderatore ali u pogledu kulture izrazavanja :) ..
Ali u pozitivnom smislu ;)
 
Последно уредено од модератор:
Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
212.83.186.246_DeviceMac_Sportklub_UK_USA_Sport_XXX_fast_zap



1812.ip7v_world:_mixed
Max conections: 3, Create: 24.08.2017, Expire: 24.08.2018, Status: Active



3035_ExeNet Exyu_UDP_Novi_port



3036_ExeNet Exyu_UDP_Novi_port



3037_ExeNet Exyu_UDP_Novi_port



Exyu_Elta_kabel_Astra



Exyu_radiokafic_2




Exyu_vip_Macedonia_novi_kanali
Mrt 3 Tv Mk 21 Tv Mk Shenja Tv Sutel Tv Mk Era Tv Mk




EXyu_Sportklub_1-3_fast_zap




sekoiptv_World_iptv_Sport_XXX_10_x_playlist




Premium account VPN_IPVanish_x_1
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.931
Поени од реакции
7.586
Ja koristim SmartIPTV u Sony android tv i radi radi veoma dobro.
Еве вчера ја пробав супер е дури и на листата што ја имав ми најде логоа и epg. Скоро исто е како да си на било кој оператор Тотал тв и слични само што нема многу опции. Знаш ли дали апликацијата е целосно бесплатна или не ? Ми пишуваше 7 дена дека трае активирно на листата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom