Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Pa sigurno naj jaci u regionu ali nevidim svrhu da sa tako jakog foruma ljudi se konstantno prijavljuju na nize rangirane forume .. Koji razlog ?
Mi se lijepo zabavljamo ovdje dok nam pojedinci ne pokvare djecijim ponasanjem atmosferu ;)
Ma najvise dolaze iz onog dela foruma gde je televizija ,iptv i tako nesto,jer par dusa dobilo je kluceve od vrata i rasterali sve zivo i izbacili.I naravno sada njima dosadno jer je sve pusto ,dolaze na druge forume i provociraju
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Nikad ti nisam odgovarao ali sada moram. Vidim da znas pravila foruma pa me zanima: Dali je uvreda i svako tvoje lajkovanje nekoga ko vredja internationala ili nekog drugog ko ti nije po JUS standardu?
Pa cuj .. ja lajkujem samo zato jer ima istine u postovima .. ako zelis dokaze njihove vulgarnosti kao sto sam napisao od vrijedjanja i omalovazavanja tj. Vrijedjanja porodice i clanova porodice koji nisu medju nama uz to na nacionalnoj osnovi moze sve dobijes slikovito nema lazi nema prevare takodjer i moje odgovore njima pa ti sam presudi koliko je to OK i dal je ovo sve vrijedno tih psovki koje su meni upucene sa njihove strane

Pozdrav[DOUBLEPOST=1494541728][/DOUBLEPOST]
Sto nisi ti baovan zbog onih linkova danas?

Sto nije VolimSF banovan jer je i on nazvao Internationala misem.. ?
Sto se tice tih linkova kako kazes .. tj. strimova nisam ja izmislio iste... lista je kakva je sa tim u/p ujedno te molim slobodno se obrati onom ko je napravio tu listu sa tim u/p isto tako ja sam u startu napisao "Nije zlonamjerno" e sad ... vi mislite ovdje su vam vecina prijatelji? Ja vam kazem prvo upoznajte one koje poznajete mozda se iznenadite koliko ih NE poznajete ... drugim rijecima sa vama.fino a pod drugim nikom prave liste i smiju se na vas racun .. malo prst na celo pa se zapitajte zasto i zbog cega

Pozdravljam
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Kolega Sota pišete u množini, ovdje je rječ o Internacionalu, jednina, ako vas je on vrijeđao kako ste mogli odgovarati njima.
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Za mir na forumot, treba da se odbanira inernational, a da se baniraat negovite advokati i poltroni. Kakvi gluposti se iznapisaa za kratko vreme toa e cudo. Te covekot bil Messi za iptv, te macenik kako Stepinac. Cudesii. Ne bi sakal da navredam, ama skroz sitni dusi. Skroz.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Kolega Sota pišete u množini, ovdje je rječ o Internacionalu, jednina, ako vas je on vrijeđao kako ste mogli odgovarati njima.
Mnozina se odnosi na moje lajkovanje clanovima za koje Milion na 100 znam da pricaju istinu

Mnozina takodjer jer je inter u pitanju i njemu slicni koji me prozivaju nicim izazvani bilo danas puno primjera... mislim da nije potrebno nikom da se pravdam kom sam i zbog cega lajkovao

Pozdrav
 
Член од
3 ноември 2016
Мислења
178
Поени од реакции
142
Gospodo administrarori, u demokraciji vlada glas većine a većina je za vračanje internacionala dakle skinite ban
 

Kajgana Shop

На врв Bottom