Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Jel ima jedno stabilno listu za mene havala I pozdrav sve
U loso vreme si dosol. Sega ne se delat listi, sega e vo tek operacija za osloboduvanje. Moderatorot napravi puc, pa sega clenovite na negovata partija organiziraat protesti. Dobro e sto ne mozat da go najdat Marcello, moze i kotek da izede.
 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
233
Поени од реакции
491
Ko god da je

Verbalno se suprostaviti DA ali bez vrijedjanja porodice tj. Zene i djece tj. Porodice i slicnih uvreda

Verbalno se suprostaviti DA ali bez vrijedjanja kao kretenu, idiote, retard, bolesnik i slicno tj. Omalovazavati ljude

@banovac nije ljepo prozivati ljude na taj gore nacin isto tako u smislu
nacionalizam, ustaštvo, šovinizam to nije ljepo od tebe

@Gargamel83 nije ljepo prozivati ljude pogrdnim rijecima tj. Vrijedjati bilo koga na forumu i omalovazavati

Ponasanje na forumu treba biti primjerno

Sad da kazem i ja Sota dijeli liste nek se zna ali... ja biram kome dijelim

Hvala

Pozdravljam
Nikad ti nisam odgovarao ali sada moram. Vidim da znas pravila foruma pa me zanima: Dali je uvreda i svako tvoje lajkovanje nekoga ko vredja internationala ili nekog drugog ko ti nije po JUS standardu?
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
325
Поени од реакции
219
Ko god da je

Verbalno se suprostaviti DA ali bez vrijedjanja porodice tj. Zene i djece tj. Porodice i slicnih uvreda

Verbalno se suprostaviti DA ali bez vrijedjanja kao kretenu, idiote, retard, bolesnik i slicno tj. Omalovazavati ljude

@banovac nije ljepo prozivati ljude na taj gore nacin isto tako u smislu
nacionalizam, ustaštvo, šovinizam to nije ljepo od tebe

@Gargamel83 nije ljepo prozivati ljude pogrdnim rijecima tj. Vrijedjati bilo koga na forumu i omalovazavati

Ponasanje na forumu treba biti primjerno

Sad da kazem i ja Sota dijeli liste nek se zna ali... ja biram kome dijelim

Hvala

Pozdravljam
verbalno ti se suprostavljam a soti reci da netrebam liste!
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ko god da je

Verbalno se suprostaviti DA ali bez vrijedjanja porodice tj. Zene i djece tj. Porodice i slicnih uvreda

Verbalno se suprostaviti DA ali bez vrijedjanja kao kretenu, idiote, retard, bolesnik i slicno tj. Omalovazavati ljude

@banovac nije ljepo prozivati ljude na taj gore nacin isto tako u smislu
nacionalizam, ustaštvo, šovinizam to nije ljepo od tebe

@Gargamel83 nije ljepo prozivati ljude pogrdnim rijecima tj. Vrijedjati bilo koga na forumu i omalovazavati

Ponasanje na forumu treba biti primjerno

Sad da kazem i ja Sota dijeli liste nek se zna ali... ja biram kome dijelim

Hvala

Pozdravljam
Sto nisi ti baovan zbog onih linkova danas?

Sto nije VolimSF banovan jer je i on nazvao Internationala misem.. ?
 
T

tissot75

Гостин
SF je jedan jedini.Ni jedan svetski forum nije mu ni do članaka sve je ovo ovde igra za malu decu i za mlade naraštaje.Ono što vredi nikada i slovima nikada neće videti svetlo na kajgana forumu.Tako da deco nastavite sa igrom...:ROFLMAO:
Pa sigurno naj jaci u regionu ali nevidim svrhu da sa tako jakog foruma ljudi se konstantno prijavljuju na nize rangirane forume .. Koji razlog ?
Mi se lijepo zabavljamo ovdje dok nam pojedinci ne pokvare djecijim ponasanjem atmosferu ;)
 
Член од
23 април 2017
Мислења
74
Поени од реакции
213
Nije tacno,
SF je jedan jedini.Ni jedan svetski forum nije mu ni do članaka sve je ovo ovde igra za malu decu i za mlade naraštaje.Ono što vredi nikada i slovima nikada neće videti svetlo na kajgana forumu.Tako da deco nastavite sa igrom...:ROFLMAO:
Nije tacno, gresis, licno znam da ima kvalitetnih stvari,to znaju i drugi,i sta ces onda ovde ako ne valja????
 

Kajgana Shop

На врв Bottom