Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
problem je što se svađajući i dokazivajući razjebavaju liste koje smo MI mogli gledati. ako je već negdje drugdje objavljena a nije javno nije pa nemora biti i ovdje.
Човјек лаже, та листа није објављена ни у ВИП-у, сад сам провјерио.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ја то не видим нигдје јавно објабљено, претрага тако каже

А рекао сам данас да ће на све начине појединци гледати да униште листу само зато што ју је Спирит подјелио, људи су колатерална штета.
Hah da, kako da ne, jednu listu je podelio preko 20 puta pa neko kriv sto stane? Jao. Spirit je ugasio na hiljade lista pa nesto ne vidim da si mu bilo sta rekao za to. Naprotiv odobravao si.[DOUBLEPOST=1493050404][/DOUBLEPOST]
Човјек лаже, та листа није објављена ни у ВИП-у, сад сам провјерио.
Sta lazem bolan? Gde sam rekao da je javno objavljena? Ne izvrci.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.870
Поени од реакции
3.118
Ја то не видим нигдје јавно објабљено, претрага тако каже

А рекао сам данас да ће на све начине појединци гледати да униште листу само зато што ју је Спирит подјелио, људи су колатерална штета.
sad je . ovdje je objavljena prije deset minuta
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Jbt koliko su ljudi optereceni :D cak.broje moje lajkove :D :D :D ... ja kazem moze svako nesta objavit javno al ono sto imam samo ja ili neko od vas NE moze :D :D :D ima i toga...

Pozdrav
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Prijatelji,zašto se svadjate?Jučer F.E.A.R podijelio toliko listi,i sad nam malo?Forum služi da se nekom na neki način pomogne,a mi smo zapeli samo za te liste..
fear svaka cast ,za sposobnost zna decko radnju ,ali ,cinjenica je da od tih listi vise nema nista ,jedno ona od miliona konekcija ima sansu da prezivi
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
"Тие" од тој форум се "gamad", "ние" овде сме "цвеќиња" :).
Тие и ние или ние и тие, кој е најјак :).
Као да е само таа листа, има и други листи со 2000 конекции од тој сервер.
ez3.png
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Ima ona 2.000 konekcija, tako da ce jos uvek da se koprca, kao i sve objavljene liste. Sta je problem sto sam objavio listu a pre mene lik koji je ovu delio svima sakom i kapom pogasio na hiljade lista na ovom forumu i bilo je "Bravo Spirt", "Spirt za predsednika".. bla bla. Ugasio sam vam listu? Zao mi je jbg, oni su ugasili meni na hiljade pa nista.
То објасни оним људима који су је гледали, надам се да ће ти се захвалити.
Због оваквих ствари се на СФ-у добије бан а листа истог момента обрише. За такве ствари је већина присутних овде добила бан на свим форумима сем овог, зато и јесу овде.
Нађите листу коју сам ја упропастио.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
M

malesevac

Гостин
Evo ovako:

Lista ti je boli glava bas fantasticna RESPECT ;)

Na OttPlayer stavljena kod mene upravo ju gledam nema da trzne ni sekundu znaci ne moze bolje

Pisano al da napomenem jos jednom

Ko od vas stavlja liste na OttPlayer ne zaboravite ovo:

Klik na Settings
Прегледај го приврзокот 169263
nakon toga stiklirajte vas uredjaj
Прегледај го приврзокот 169264

Jos ovo da napomenem...
4 Android telefona povezana sa internetom... uz to radi mi comp.... i u isto vrijeme rade 2 Smart tv-a koja su povezana sa internetom .. ja gledam @White_Spirit listu a na drugom se gleda Youtube ..... momentalno....

Pozdrav
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Respekt,ide fantasticno,sad sam bas probao na mojoj Mikrotalasnoj i slika je super
vlcsnap-2017-04-24-18h16m06s463.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom