Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ne mozemo da budemo ljudi zato sto su je oni sa drugog foruma vec "silovali", bolje da ste te postove uputili onom ko ju je i delio.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.870
Поени од реакции
3.118
Код:
http://mediaiptv.tv/get.php?username=SerVerGlavenIptvPanel&password=yNfrBeLMAC&type=m3u
e baš si u banani.... stvarno.. nisi mogao izdrzati.da je postaviš tako. prelisto sam sada sf i nisam vidio taj link tamo. možda nisam dobro gledao ili?
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
pa mogao si bez linka,nemaju oni takvu posjetu,sad je gotova.E sad ću prije onog saše da je zaštitim od satmastera
Ona je svakako bila gotova, podelili su je jbt. Samo ne razumem na sta mislis na ovo "pa mogao si bez linka,nemaju oni takvu posjetu".

Al ne bitno. Eto ovaj iznad kaze da nije sve u listama, posle hiljada i hiljada listi koje je ugasio, on i njegovi kompanjoni. Ma ne bitno.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
e baš si u banani.... stvarno.. nisi mogao izdrzati.da je postaviš tako. prelisto sam sada sf i nisam vidio taj link tamo. možda nisam dobro gledao ili?
Mani me tih banana, niko te ne cacka, ne znam sta je problem? Nema liste javno, sve super, mislis da nije podeljena? Nisam ni rekao da je javno objavljena vec da je podeljena, lik se juce hvalio koliko ju je puta dao, sta je sad problem? Siluju jednu te istu listu koju daju svima, ugasili su pre ove jos jednu glavnu.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Kako god... lista jos uvijek radi :D ima da je gledam dok ne rikne :D .. ne gasim Tv :D nikako da trzne? :D

Pozdrav
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.301
Ја то не видим нигдје јавно објабљено, претрага тако каже

А рекао сам данас да ће на све начине појединци гледати да униште листу само зато што ју је Спирит подјелио, људи су колатерална штета.
 
Член од
27 август 2013
Мислења
71
Поени од реакции
308
otisla je i ona prije nje....
otice i ova.....
doci ce i treca.....i ona ce da ode....
i ja sam je imao u magu....nek sam zdravo...
svejedno je niko nije od nas kupio....:roker:
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.870
Поени од реакции
3.118
Mani me tih banana, niko te ne cacka, ne znam sta je problem? Nema liste javno, sve super, mislis da nije podeljena? Nisam ni rekao da je javno objavljena vec da je podeljena, lik se juce hvalio koliko ju je puta dao, sta je sad problem? Siluju jednu te istu listu koju daju svima, ugasili su pre ove jos jednu glavnu.
problem je što se svađajući i dokazivajući razjebavaju liste koje smo MI mogli gledati. ako je već negdje drugdje objavljena a nije javno nije pa nemora biti i ovdje.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ima ona 2.000 konekcija, tako da ce jos uvek da se koprca, kao i sve objavljene liste. Sta je problem sto sam objavio listu a pre mene lik koji je ovu delio svima sakom i kapom pogasio na hiljade lista na ovom forumu i bilo je "Bravo Spirt", "Spirt za predsednika".. bla bla. Ugasio sam vam listu? Zao mi je jbg, oni su ugasili meni na hiljade pa nista.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom