Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 април 2017
Мислења
11
Поени од реакции
3
Дали има некој што ќе сака да ми прати канали со македонски превод? HBO, NAT GEO,DISCOVERY и слично. Многу ќе му бидам благодарен.
 
Член од
3 ноември 2016
Мислења
178
Поени од реакции
142
epg ce proraditi kada biudemo resili da proradi...zao mi je ali je tako..mi ga imamo.....

pola resstrimera ga koristi a niko ni hvala da kaze...mozda ga budemo ubuduce vezuivali i za id broj racunara,,,,videcemo.....
Evo ja kažem veliko hvalaaaa a nisam restrimer :) evo dajem i logotipove ako hoćeš ubaciti u listu https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-1885#post-8032121
 
Член од
13 ноември 2009
Мислења
315
Поени од реакции
160
Ili u prevod doslo vreme sam da si naogas listi upatstva eden kup skeneri isto taka i ako dosega ne si svatil kako ide toa
Za boranija listi so tuniski i severnokorejski kanali veke i vrapcite znaat,zboruvam za dobri listi,malku e potesko,i koga ke pobaras sovet da ti kazat,isto kako 10 000 evra da si im pobaral,ili gi nema ili se praat mnogu pametni...a kamo li novata IP na panelot da ti ja kazat...A zimi Taseta sto listi so user i pass: AS2HDYaE467RUYERssYER78dHFDGHFreD55GVKttJBCLKB44JCrtreJBCVL
se naogjaat so "dobra"kombo lista...Toa malo sutra...
Nekoi se tuka stvarno da pomognat,nekoi i so nivnoto skromno znaenje,nekoi se tuka da palamudat i da se pravat pametni,a nekoi da unistuvaat playlisti (sto ne se nivni)...Sekakvi ne ima....
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Za boranija listi so tuniski i severnokorejski kanali veke i vrapcite znaat,zboruvam za dobri listi,malku e potesko,i koga ke pobaras sovet da ti kazat,isto kako 10 000 evra da si im pobaral,ili gi nema ili se praat mnogu pametni...a kamo li novata IP na panelot da ti ja kazat...A zimi Taseta sto listi so user i pass: AS2HDYaE467RUYERssYER78dHFDGHFreD55GVKttJBCLKB44JCrtreJBCVL
se naogjaat so "dobra"kombo lista...Toa malo sutra...
Nekoi se tuka stvarno da pomognat,nekoi i so nivnoto skromno znaenje,nekoi se tuka da palamudat i da se pravat pametni,a nekoi da unistuvaat playlisti (sto ne se nivni)...Sekakvi ne ima....
Nema vrska so dobro kombo se e toa farsa mnogu retko da iskoci nesto so kombo toa pocetnicite kombiniraat iminja so broevi
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Evo vam lista. A tek sad vidim da je @Munga vec postavio.. :)

Код:
http://xcmain.mine.nu:8080/get.php?username=internal_stalker&password=internal_use&type=m3u
[DOUBLEPOST=1493016877][/DOUBLEPOST]
Javise mi da se neko mnogo obradovao mom odlasku, da se klanja, mase zastavama.
E pa druze samo u inat tebi ostajem ;)
Hahaha koliko si smesan, mislis da je ko verovao da ces da odes? Svi ste vi isti sa SF, samo zeljni jadne internet paznje :D
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Najbolji i tocniji EPG
http://epg.next-tv.ml/
nemojte se muciti sa nekim bezveze epg-om
Nisam misleo da odgovaram povodom ove konstatacije ali jednostavno zelim da ti ukazem na sledece.....Da SF EPG jeste bezvezan i nikakav ali nama je dobar,mi smo ga napravili,odrzavamo ga i koristimo godinama...Zasto je bezvezan,pa zato sto potice sa SF ,kao sto su bezvezni i skeneri i svi alati tamo napravljeni,a ja bih voleo da vidim tvoj neki alat ,epg ili bilo sta sto ti napravio...
SF Epg ima 751 kanal,skoro pa duplo vise od onog koji si ti naveo ,taj navedeni je najprecizniji jer da poznajes materiju video bi bar u source da vuce domace kanale sa Bneta,a SF ePG je totalno los,neprecizan ,bezvezan jer isto vuce sa Bneta...Zasto je tako los,pa zato sto tamo Bnet pokazuje dobro ali na SF epg ne pokazje isto to dobro jer nas ne voli...
Takodje su losi i TV profil koji se profesionalno bavi time i preprodaje tu uslugu,SBB (D3go),Sky Engleski i jos desetak izvora koje koristimo u nas epg...Naravno losi su bezvezni i nikakvi zato sto SF epg vuce od njih....

1.png

2.png

3.png

4.png

kada mi kaze nesto neko ko poznaje teoriju ,srecan sam jer mozda mogu nesto novo i nauciti od njega , ali brate kada ti kaze neko ko jedva da zna sta je epg,niti zna kako funkcionise ,jos manje da napravi ,onda je to trla baba lan da joj prodje dan.......

Sa SF je i zato je lose kao i sve sto je tamo lose...nama je dobro,koristimo i nasih je ruku delo.....ne zavisimo od nikog i radice nam sve to dokle god mi budemo hteli.....
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
slušaj--- nikako jer je user istekao. neradi. možda je i radio prije nego si stavio javno, jer ljudi koji imaju šablonu u dvije minute naprave listu od tog jednog reda. uglavnom provjeri sam ti to i sigurno neradi, i nemože se napravit da radi.[DOUBLEPOST=1493021870][/DOUBLEPOST]
Nisam misleo da odgovaram povodom ove konstatacije ali jednostavno zelim da ti ukazem na sledece.....Da SF EPG jeste bezvezan i nikakav ali nama je dobar,mi smo ga napravili,odrzavamo ga i koristimo godinama...Zasto je bezvezan,pa zato sto potice sa SF ,kao sto su bezvezni i skeneri i svi alati tamo napravljeni,a ja bih voleo da vidim tvoj neki alat ,epg ili bilo sta sto ti napravio...
SF Epg ima 751 kanal,skoro pa duplo vise od onog koji si ti naveo ,taj navedeni je najprecizniji jer da poznajes materiju video bi bar u source da vuce domace kanale sa Bneta,a SF ePG je totalno los,neprecizan ,bezvezan jer isto vuce sa Bneta...Zasto je tako los,pa zato sto tamo Bnet pokazuje dobro ali na SF epg ne pokazje isto to dobro jer nas ne voli...
Takodje su losi i TV profil koji se profesionalno bavi time i preprodaje tu uslugu,SBB (D3go),Sky Engleski i jos desetak izvora koje koristimo u nas epg...Naravno losi su bezvezni i nikakvi zato sto SF epg vuce od njih....

Прегледај го приврзокот 169243

Прегледај го приврзокот 169244

Прегледај го приврзокот 169245

Прегледај го приврзокот 169246

kada mi kaze nesto neko ko poznaje teoriju ,srecan sam jer mozda mogu nesto novo i nauciti od njega , ali brate kada ti kaze neko ko jedva da zna sta je epg,niti zna kako funkcionise ,jos manje da napravi ,onda je to trla baba lan da joj prodje dan.......

Sa SF je i zato je lose kao i sve sto je tamo lose...nama je dobro,koristimo i nasih je ruku delo.....ne zavisimo od nikog i radice nam sve to dokle god mi budemo hteli.....
boki svaka čast na dobrom radu. kad netko odradi nešto dobro treba mu to i priznati. ja evo koristim scen... sa sf i radi mi odlično. ustvari sve alate koje imam sa sf sam dobio.
pravi covjek prizna kad mu netko pomogne bez obzira s kojeg foruma ili drzave. a ljudi i ne ljudi ima svugdje.
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Nisam misleo da odgovaram povodom ove konstatacije ali jednostavno zelim da ti ukazem na sledece.....Da SF EPG jeste bezvezan i nikakav ali nama je dobar,mi smo ga napravili,odrzavamo ga i koristimo godinama...Zasto je bezvezan,pa zato sto potice sa SF ,kao sto su bezvezni i skeneri i svi alati tamo napravljeni,a ja bih voleo da vidim tvoj neki alat ,epg ili bilo sta sto ti napravio...
SF Epg ima 751 kanal,skoro pa duplo vise od onog koji si ti naveo ,taj navedeni je najprecizniji jer da poznajes materiju video bi bar u source da vuce domace kanale sa Bneta,a SF ePG je totalno los,neprecizan ,bezvezan jer isto vuce sa Bneta...Zasto je tako los,pa zato sto tamo Bnet pokazuje dobro ali na SF epg ne pokazje isto to dobro jer nas ne voli...
Takodje su losi i TV profil koji se profesionalno bavi time i preprodaje tu uslugu,SBB (D3go),Sky Engleski i jos desetak izvora koje koristimo u nas epg...Naravno losi su bezvezni i nikakvi zato sto SF epg vuce od njih....

Прегледај го приврзокот 169243

Прегледај го приврзокот 169244

Прегледај го приврзокот 169245

Прегледај го приврзокот 169246

kada mi kaze nesto neko ko poznaje teoriju ,srecan sam jer mozda mogu nesto novo i nauciti od njega , ali brate kada ti kaze neko ko jedva da zna sta je epg,niti zna kako funkcionise ,jos manje da napravi ,onda je to trla baba lan da joj prodje dan.......

Sa SF je i zato je lose kao i sve sto je tamo lose...nama je dobro,koristimo i nasih je ruku delo.....ne zavisimo od nikog i radice nam sve to dokle god mi budemo hteli.....
ja koristim EPG od SF...
i prezadovoljan...
svak cast na dobro napravljenom poslu..
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
@boki71 imam 2 liste di bi meni trebala pomoc nesto izvuc iz njih
ako hoces meni pomoc javi se
hvala ti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom