Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
@international nema problema, ne ljutim se, taman posla :) pozdrav :)
posto
@international nema problema, ne ljutim se, taman posla :) pozdrav :)
si kulturan decko imas pm i super listu[DOUBLEPOST=1490015138][/DOUBLEPOST]imas p
ne trazite od mene liste jer ih nemam osim onih sto im international pokloni--
ja sam kralj ponoci a international kralj iptv;)---tako da international poklanja extra liste za prave ljude --svaka cast ljudino i samo tako naprijed --pozdrav za kralja iptv i hvala na skeneru i listama--
imas pm[DOUBLEPOST=1490015318][/DOUBLEPOST]podijeljeno 34 liste ,nijedna nije ista ,sad vi sto solite pamet ,podijelite koju ,a vi sto ste dobili cuvajte jer to su novi serveri ,jer ako ih se lesnari docepaju gotovo je snjima
 
Последно уредено:
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
da vam kazem da je @international super lik , ne zavisno dali je lista u pitanje .Nije da nemam liste ali mi je covjek dao liste , veliko hvala njime . A i momci sto ne skenirate ili da potrazite starij liste , koje kruze na net ima validne do sada sam nasao preko 100 ispravne .
Skenirajte ucite ima dosta tutorijala .
No jedno mi nije jasno sto su svi zapeli za @international , ako das liste nekima to nije lepo .Nema problema , pa dajte i vi ljudima liste bez da vas mole po 100 puta .
@international samo ti produzi prijatelju i ne zamaraj se za nikoga.
Poz
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
nisam se zajebo ,imam jedno 20 likova ovdje super su ,cak mi i daju liste ,kad sam davao liste ,davao sam bez ikakvog interesa i ocekivanja ,a sta ko pise .vise me uopste ne uzbudjuje
Ana90
Od metafizike i religije, od filozofije do nauke,od psihologije do socio-psihologije opstojava jedna kljucna premisa:
"Daj i bice ti dato!",i jedna jedina apsolutna istna:"Istina ce te osloboditi".Ana je pogresno shvatila poentu.
NE daje se, da bi ti neko bio zahvalan.Kad dajes, a potajno ocekujes da neko uzvrati poltronizmom i poniznoscu, to je trgovija,svojstvena samo ego-manijacima.
Ego uvek trazi nesto za uzvrat, jer upravo i sve radi da bi dobio prizeljkivani odgovor.Ego radnja je to:Da pomocu svojih kvazi aktivnosti kontrolise i usmeri ponasanje drugih ka sebi.Nauka je to dobro opservila.
Zato Ana kada neko da takav komentar kao sto si ti dala, u sustini govori mnogo vise o sebi.Tvoj jedini pokretac je ocito tvoje ne zasitno ego, koje kad bi nesto dalo, mora nesto za uzvrat da dobije,a pre svega autoritarnu poniznost i poltronizam.International je pokazao da je pre svega ljudina i virtuoz svog zanata.U svakoj zivotnoj preokupacii.
bilo to hobi ili profesija, uvek postoji po neki : Ronaldo ili Mesi.Ajnstajn ili Tesla,Sokrat ili Rasel.... itd, itd
I covek kada je na vrhu, normalno je da svi zavisni, ljubomorni i otudjeni ljudi da ce pokusavati da ga skinu,omalovaze, ponize i diskreditiraju kao licnost i pre svega kao ljudsko bice.
Meni licno ne trebaju liste.Imam, to zna i Inetrnational,Ponekad ga potrazim za neke smernice i upute, ili za neki tv kanal do koga ne mogu da dodjem.Imaj lep dan Ana i pusti da zivot tece ka slobodi.Lao Ce je rekao Zivot je reka.Ne bori se.Pusti da te reka zivota vodi i usmerava.Zivot zna gde da te odvede.
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Ana90
Od metafizike i religije, od filozofije do nauke,od psihologije do socio-psihologije opstojava jedna kljucna premisa:
"Daj i bice ti dato!",i jedna jedina apsolutna istna:"Istina ce te osloboditi".Ana je pogresno shvatila poentu.
NE daje se, da bi ti neko bio zahvalan.Kad dajes, a potajno ocekujes da neko uzvrati poltronizmom i poniznoscu, to je trgovija,svojstvena samo ego-manijacima.
Ego uvek trazi nesto za uzvrat, jer upravo i sve radi da bi dobio prizeljkivani odgovor.Ego radnja je to:Da pomocu svojih kvazi aktivnosti kontrolise i usmeri ponasanje drugih ka sebi.Nauka je to dobro opservila.
Zato Ana kada neko da takav komentar kao sto si ti dala, u sustini govori mnogo vise o sebi.Tvoj jedini pokretac je ocito tvoje ne zasitno ego, koje kad bi nesto dalo, mora nesto za uzvrat da dobije,a pre svega autoritarnu poniznost i poltronizam.International je pokazao da je pre svega ljudina i virtuoz svog zanata.U svakoj zivotnoj preokupacii.
bilo to hobi ili profesija, uvek postoji po neki : Ronaldo ili Mesi.Ajnstajn ili Tesla,Sokrat ili Rasel.... itd, itd
I covek kada je na vrhu, normalno je da svi zavisni, ljubomorni i otudjeni ljudi da ce pokusavati da ga skinu,omalovaze, ponize i diskreditiraju kao licnost i pre svega kao ljudsko bice.
Meni licno ne trebaju liste.Imam, to zna i Inetrnational,Ponekad ga potrazim za neke smernice i upute, ili za neki tv kanal do koga ne mogu da dodjem.Imaj lep dan Ana i pusti da zivot tece ka slobodi.Lao Ce je rekao Zivot je reka.Ne bori se.Pusti da te reka zivota vodi i usmerava.Zivot zna gde da te odvede.
Negacija se uz glagole piše odvojeno, ali uz imenice obavezno “ide” sastavljeno – “nesreća” ili recimo “nezadovoljstvo”.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
da vam kazem da je @international super lik , ne zavisno dali je lista u pitanje .Nije da nemam liste ali mi je covjek dao liste , veliko hvala njime . A i momci sto ne skenirate ili da potrazite starij liste , koje kruze na net ima validne do sada sam nasao preko 100 ispravne .
Skenirajte ucite ima dosta tutorijala .
No jedno mi nije jasno sto su svi zapeli za @international , ako das liste nekima to nije lepo .Nema problema , pa dajte i vi ljudima liste bez da vas mole po 100 puta .
@international samo ti produzi prijatelju i ne zamaraj se za nikoga.
Poz
ajudin je sve tocno rekao...
a i vi svi koji molite...pokusajte bar malo nauciti...bar nesto da mozete sami naci sebi nesto...
 
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
da vam kazem da je @international super lik , ne zavisno dali je lista u pitanje .Nije da nemam liste ali mi je covjek dao liste , veliko hvala njime . A i momci sto ne skenirate ili da potrazite starij liste , koje kruze na net ima validne do sada sam nasao preko 100 ispravne .
Skenirajte ucite ima dosta tutorijala .
No jedno mi nije jasno sto su svi zapeli za @international , ako das liste nekima to nije lepo .Nema problema , pa dajte i vi ljudima liste bez da vas mole po 100 puta .
@international samo ti produzi prijatelju i ne zamaraj se za nikoga.
Poz
Evo dokaz da rade i starije liste
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Negacija se uz glagole piše odvojeno, ali uz imenice obavezno “ide” sastavljeno – “nesreća” ili recimo “nezadovoljstvo”.
Opet si promasila poentu.Shvati zasto je to "NE" tako napisano.Drugo, moj materinji jezik je MAKEDONSKI.Kao sto volis da kritikujes(u sustini je to kod tebe preraslo u kriticizam.Kritika radi kritike i u klasicnu taftologiju:"To je tako jer ja tako kazem") kad bi se malo potrudila i odvojila malo vise vremena za pozitvini stav ka svetu i ljudima, shvatila bi ko je ko.Ja, na MAKEDONSKOM forumu trudim se da pisem, sa zadovoljstvom na tvom materinjem jeziku, ali tvoje narcisoidno ego NE vidi takve stvari.Samo ime DIMCE, jasno govori da se radi o makedonskom imenu.Hvala Ana sad si stvarno ulepsala moj dan.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom