Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
22
Поени од реакции
30
Meni je @international slao liste uvek kada bi mi stala neka i ja ga upitao za novu. Tako da mi ne pada na pamet da coveku koji mi je toliko puta ucinio, okrecem ledja i na ovaj nacin zarijem noz u ledja, pa makar nikad vise nijedan kanal na iptv-u ne pogledao.
Od mene samo reci hvale za internationala, kao i za clanove rale44, zilesije74 i iptviptv
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Nemoj te ljudi da nasjedate na pricu tipa slikaj mi pm poslacu ti istu listu vi koji imate liste od internationala nemojte prokockat povjerenje jer taj clan @Halo poslace vam nesto u inat pa kad vam to stane necete vise dobit listu niti od halo a pogotovo od @international razmislite malo
ma neka rade sta hoce od mene ce tesko iko vise dobiti listu[DOUBLEPOST=1490011059][/DOUBLEPOST]
Meni je @international slao liste uvek kada bi mi stala neka i ja ga upitao za novu. Tako da mi ne pada na pamet da coveku koji mi je toliko puta ucinio, okrecem ledja i na ovaj nacin zarijem noz u ledja, pa makar nikad vise nijedan kanal na iptv-u ne pogledao.
Od mene samo reci hvale za internationala, kao i za clanove rale44, zilesije74 i iptviptv
svaka cast drug hajde na pm da ti dam art tv zasluzio si svaka cast ,drugovi se vide kad je tesko
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
ma neka rade sta hoce od mene ce tesko iko vise dobiti listu[DOUBLEPOST=1490011059][/DOUBLEPOST]
svaka cast drug hajde na pm da ti dam art tv zasluzio si svaka cast ,drugovi se vide kad je tesko
Зар теби нису досадиле те подгузне муве што ти се по цео дан додворавају. Јави се на скајп, одговори на поруку, молим те пошаљи и мени, најбољи си, краљу, пријатељу....Појави се неко нови а тебе шутну као стару канту, има и оних мудријих - као не продају пријатељство. Добар си док делиш, сам си себе зајебао.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Зар теби нису досадиле те подгузне муве што ти се по цео дан додворавају. Јави се на скајп, одговори на поруку, молим те пошаљи и мени, најбољи си, краљу, пријатељу....Појави се неко нови а тебе шутну као стару канту, има и оних мудријих - као не продају пријатељство. Добар си док делиш, сам си себе зајебао.
Pa evo hajde mi ti posalji jednu art listu kad znas pametovat i pricat da se neko nekom dodvoraje
Evo imas priliku da i ti postanes kralj ili kraljica
Pozzz
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
48
Поени од реакции
30
ne trazite od mene liste jer ih nemam osim onih sto im international pokloni--
ja sam kralj ponoci a international kralj iptv;)---tako da international poklanja extra liste za prave ljude --svaka cast ljudino i samo tako naprijed --pozdrav za kralja iptv i hvala na skeneru i listama--
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Зар теби нису досадиле те подгузне муве што ти се по цео дан додворавају. Јави се на скајп, одговори на поруку, молим те пошаљи и мени, најбољи си, краљу, пријатељу....Појави се неко нови а тебе шутну као стару канту, има и оних мудријих - као не продају пријатељство. Добар си док делиш, сам си себе зајебао.
nisam se zajebo ,imam jedno 20 likova ovdje super su ,cak mi i daju liste ,kad sam davao liste ,davao sam bez ikakvog interesa i ocekivanja ,a sta ko pise .vise me uopste ne uzbudjuje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom