Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Znam ga još od prije nekoliko godina sa drugog foruma, a to da li znam što voli ili ne voli,naveo sam da je to moje mišljenje o svemu ovom. Na kraju krajeva pitajte to njega, on će vam to bolje reći nego li ja.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Od koj forum go znaes na sekoj forum osven negoviot e baniran.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Budući da ja ne želim pokupiti obdje ban neću navesti sa kojeg foruma, a koliko znam on je baniran na drugim forumima upravo zbog toga što je dijelio liste svima tko ga je zamolio, što se vjerojatno nije svidjelo modernatorima i adminima tih foruma. U konačnici sve to je nebitno, na ovom formu smo, u ovoj temi, samo sam iznio svoj stav i svoje mišljenje, a svako ponaosob neka o nekom sudi, da li da ga cijeni i poštuje ili da ga ne podnosi. Ostavimo se rasprave o tom, vratimo se temi.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Od koj forum go znaes na sekoj forum osven negoviot e baniran.
hhahahahaha pa gdje si ti ,samo sa foruma kojeg necu spominjati ,i sa cosatelite gdje su mi nudili da budem moderator ,sto sam ,odbio ,da napustim kajganu , ,i hvala vam svima,i da se zahvalim halo ,stvarno covjek pomaze nije mal stvar toliko listi podijeliti , a na mom maticnom forumu sam 14 godina , kojeg isto necu spominjati ,a mnogi znaju koji je ali tu sam vise jer je veci protok informacija , i svarno ,bio ja tu nebio ,pisao nepisao ,nemozete ,da me ostavite na miru .ok ako tako mora biti ,ali bas je fino za promjenu ,da nema svadje sve se moze ,fino

mozete da me nevolite ali da me ignorisete ,nema sanse
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
E nek si mu rekao.
Nego de mi na pp posalji link od tvog foruma da vidim onako sta se tamo desava
hhahahahaha pa gdje si ti ,samo sa foruma kojeg necu spominjati ,i sa cosatelite gdje su mi nudili da budem moderator ,sto sam ,odbio ,da napustim kajganu , ,i hvala vam svima,i da se zahvalim halo ,stvarno covjek pomaze nije mal stvar toliko listi podijeliti , a na mom maticnom forumu sam 14 godina , kojeg isto necu spominjati ,a mnogi znaju koji je ali tu sam vise jer je veci protok informacija , i svarno ,bio ja tu nebio ,pisao nepisao ,nemozete ,da me ostavite na miru .ok ako tako mora biti ,ali bas je fino za promjenu ,da nema svadje sve se moze ,fino

mozete da me nevolite ali da me ignorisete ,nema sanse
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Da neka kaze da vidime sto forum ima stalno go fali. Moze i ke se zaclenime, i nema cela tema da bide postovi javi se na Skype pp ili odblokiraj poraki. Ke se osvezi temata od nepotrebni postovi.Crosatelite e dobar forum jas sum clen tamu od 2012 isto i Exyu team e dobar forum world of satellite satuniverse satsupreme itn.
 
Член од
4 декември 2015
Мислења
234
Поени од реакции
258
Mislam deka ne treba javno da se prikaçuvaat iptv postovi ,nema efekt....pa zatoa odluçiv na prvite 5 da im dadam lista koja vazi do 3/04/2017.....pa javete se na pp......slika od kanalite....
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom