Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Дискусија во форумот 'Телевизии и емисии' започната од alekjov, 19 мај 2010.

1. who i am

who i am Гостин

Dva eura stoji kad udjes na njihov user pretplata za mjesec :(

2. Adnan00123

Adnan00123

Член од:
    26 февруари 2017
    Мислења:
    223
    Допаѓања:
    160
    3 evra mesec dana to je super

3. boki71

boki71

Член од:
    23 февруари 2015
    Мислења:
    141
    Допаѓања:
    469
  4. international

international

Член од:
    9 септември 2016
    Мислења:
    1.119
    Допаѓања:
    4.290
    zar je jos uvijek ziv

На zutko му/ѝ се допаѓа ова.
  5. torpedoo

torpedoo

Член од:
    19 октомври 2016
    Мислења:
    519
    Допаѓања:
    700
  6. boki71

boki71

Член од:
    23 февруари 2015
    Мислења:
    141
    Допаѓања:
    469
    http://192.99.44.10:88/stalker_portal/server/administrator/login.php

admin
    Colombo4321
    --- Споено дупло мислење, 20 март 2017 ---
    ja samo reko kako ide.......a vidim u panelu i da je radiokafic poceo sa ovim...

Sn=555

naprimer.....

На saskon, ajdutin и favoriten им се допаѓа ова.
  7. iptv71

iptv71

Член од:
    5 јуни 2016
    Мислења:
    70
    Допаѓања:
    90
    E bogu Hvala da i ti ubodes slovo "V" na tastaturi !:bravobe::aplauz:

На who i am, leg0las, olaNik и уште 4 други им се допаѓа ова.
  8. pancepaki

pancepaki

Член од:
    11 декември 2012
    Мислења:
    922
    Допаѓања:
    513
    Ха ха по грешка го утнал распоредот на прстите .. П. С-Близо проработи на 450mhz card_2700mhz caid_0b00, Oscam 12 11387 i newcamd.

Последно уредено: 20 март 2017
    На ajdutin му/ѝ се допаѓа ова.
  9. popilić

popilić

Член од:
    27 февруари 2017
    Мислења:
    167
    Допаѓања:
    100
    e hbg ovaj colombo promijenio pass......

10. boki71

boki71

Член од:
    23 февруари 2015
    Мислења:
    141
    Допаѓања:
    469
    nezna on gde je tanak,svira mu promaja na sve strane......

300.png

Последно уредено: 21 март 2017
    На saskon, hare, Sota и уште 2 други им се допаѓа ова.
  11. Halo

Halo Гостин

ti kad postavis sve ok.......... nista nisi unistio.......... ti mozes sve ok........moras se dokazat???......iz prkosa white_spirit??? kao ono imam ja bolje i veci......

pa sta ti bre uradi??? isto sto i on i onda ti koji postavi listu od 1000 konekcija javno nekom govoris da salje na pp.......ko bre ovde koga???

kralj se smije jer je boki postavio listu od 20000 konekcija a u njoj TR kanali.........jel tako kralju???

http://ip.openfor.tv:8000/get.php?username=maundyboy&password=KYORFfHrD1&type=m3u

http://afatsum.mine.nu:3838/get.php?username=hilalgoz&password=03032017r&type=m3u&output=mpegts

http://painel.tvdigitalsbl.net:8081/get.php?username=val01&password=0101&type=m3u

http://185.82.110.67:4646/get.php?username=a&password=a&type=m3u

12. aantunn

aantunn

Член од:
    27 февруари 2017
    Мислења:
    100
    Допаѓања:
    194
    Htio bi da podijelim svoje iskustvo vezano za skeniranje, tako da i novopečeni skener lovci znaju što ih čeka i sa čime imaju posla. Naime, i sam sam se okušao u skeniranju sa javno objavljenim alatima i u početku je išlo solidno, pronalazio sam liste i sve ok. No međutim, ubrzo nakon toga, samo što bi uključio skener, bilo koji, jer sam ih sve isprobao, bez obzira koristio li proxy ili ne, imao uključen VPN ili ne, dolazilo bi do prekida interneta, baniranja moje IP te bi morao vršiti rekonekciju rutera od interneta itd. kako bi ponovo uspostavio vezu sa internetom. Obratio sam se svom Internet provajderu misleći kako je kod njih problem i da mi do pucanja neta dolazi od njihove strane, a isto tako sam potražio pomoć i na forumima koji se bave ovom tematikom gdje sam došao do poražavajućih saznanja. Saznao sam da "igrajući se" sa skenerima zaradio Abuse prijavu, da sada sa svojim netom smijem otići samo na Youtube i FB, a da svako daljnje igranje sa skenerima i sl. može dovesti do prekida usluge. I ne samo to, ovisno o šteti koju sam napravio mogao bi svijet gledati sa one strane rešetaka, vjerujem da ste shvatili na što mislim. E sada, zašto je to tako, zašto su ti alati javno objavljeni, u trenutku kada počinju uhićenja osoba po čitavom regionu, a koji su se time bavili pokušajte zaključiti sami. Mislim da netko na taj način pokušava skrenuti pozornost sa sebe kako bi službe gonjenja bile okrenute prema trenutnim skener lovcima, a oni prošli neokrznuti. Naglašavam prije svega, ovo je moje iskustvo, saznanja do kojih sam došao i moj stav o tome, nikoga ne optužujem niti ne prozivam za ništa, neka svatko radi što ga je volja, a ja znam što mi je činiti.
    Prijateljski pozdrav svim članovima ovoga foruma!

darquo, iptv71, gledate и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
  13. pancepaki

pancepaki

Член од:
    11 декември 2012
    Мислења:
    922
    Допаѓања:
    513
    Kaj nas samo za mito, korupcija i za izbori gi fakaat vrapcinjata. Toa e aktuelno.Se e mozno utre doaga edno vrapce treba da go precekame so jajca i Kamenja i kloci. P. S-Nikoj ne te tera so sila da simnuvas nisto od nikoj forum, toa e sosema tvoja licna odluka.

На aantunn и zilesije74 им се допаѓа ова.
  14. international

international

Член од:
    9 септември 2016
    Мислења:
    1.119
    Допаѓања:
    4.290
    nesmijem se njemu nego ,onome za net tv plus ,hehehehe ,hajde bar jedan dan se uhvati zivota nije sve u zivotu internacional ima i drugih stvari i te sto si objavio opet copy paste daj nesto orginalno ,mozes ti bolje da umalo zaboravih pa ti danas podijeli 800listi ,haahhahaahahahahahahhahahaahaha

На lore-sk и zilesije74 им се допаѓа ова.
  15. pancepaki

pancepaki

Член од:
    11 декември 2012
    Мислења:
    922
    Допаѓања:
    513
    Ха ха сега ке ви падне на двајцата нели нетот Абусе 800листи. Другиов 1000 1800листи затоа мене ми снема меморија на мобилниот.Пазете може и Тапаталк го прислушкуваат За убаво нека е доаѓањето на пролет.

Сподели преку: