Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 февруари 2011
Мислења
540
Поени од реакции
610
И мене ми беше подобра старата боја на форумот. Оваа е прејака, убаво би било да има да се бира кој сака со стариот дизајн а кој сака со новиов
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
22
Поени од реакции
30
Samo da pozdravim sve na forumu. Vec duze vreme pratim forum kao gost i najzad mi je uspelo da se registrujem. Privukla me je bas ova tema jer koliko sam uspeo da ispratim na noj pisu izuzetno kvalitetni forumasi koji svoje znanje, a i liste dele sa drugima(koliko sam uspeo da ispratim clan international prednjaci u tome i hvala mu, naravno tu su i ostali ali njegovi upisi su mi upali u oko. ). Nadam se uspesnom i kvalitetnom druzenju, jos jednom pozdrav i svako dobro svima.
 

BugssBunny

Ако имаш две кошули дај едната на ближниот
Член од
31 октомври 2015
Мислења
226
Поени од реакции
128
koi može da uradi Astra panel pa da si go podelimo -info panela na Pm
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Добро бе има ли администрација на форумот кој фактор е да ме вреѓа како член на СФ. Говедо едно он ке ме вика лешинар.Се додека не се отстрани од форумот ке имаме на Кајгана проблеми. Вчера се зачленил ке не вреѓа членовите на Кајгана, што сме 10години членови.Честитки за новиот изглед на форумот.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Може за националисти на кој и смета кирилицата, не треба да го посетуваат форумот.Голем респект за Торпедо нонстоп пишува на кирилица.
 
Член од
20 февруари 2015
Мислења
88
Поени од реакции
81
поздрав, има ли неко орион телеком листу?
наравно... у ПМ
хвала
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Ти елму курир да не си некој на форумот.А по што си ти битен а јас небитен не треси глупости гледај си работа.
 
Член од
1 март 2016
Мислења
144
Поени од реакции
208
Како може да се провери валидноста на листата (до кога трае) и со колку конекции ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom