Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Тешко се може у пар реченица одговорити на све прочитане небулозе у последњих 24 часа.
Да покушам: по коментарима се да закључити да је форум активан од половине прошле године и да исти поистовећују свој долазак као почетак рада форумам, пре њих није ни постојао или је био безначајан а сад се уздигао као Феникс из пепела.
Лаж је да форум добија нешто дељењем листи које исти они који деле униште кад им се прохте. Нећу износити паушалне оцене дали је неко дилер или не али је сујета јача, као што дотични рече балкански менталитет - да на то додам, можеш отићи са балкана али балкан није отишао из тебе. Појединци са пар месеци стажа на форуму би покретали неке иницијативе, референдуме, устоличили краља као монархију... Зар мислите да је ова тема важна за овај форум, ово је смеће од теме које никоме не треба и чудим се да тема још није угашена јер само ствара проблеме огромном броју нормалних корисника. Да ли неко пингује форум због ове теме - не знам. Да ли је неко од рестримера бесан кад види да му се јавно уништавају сервери објављивањем комплетних панела, не знам - срећни нису.
Чињеница је да су на комшијском форуму одлучили да помогну људима тако што су објавили јавно алате и ставили тачку на мистерију како сам доћи до листе. Велики број чланова овог форума је свакодневно тамо и уче, питају, размењују искуства. Нико није имао ништа против што је људски и нормално.
Чињеница је да се од тад овде ништа није променило и да појединци не желе промене јер то угрожава њихов статус недодирљивих. Ако неко каже да ће објављивањем једне листе објавити све које има , то је болест, завист, љубомора... Објави се 300 мак адреса и у списку се види да је човек поделио из те листе 5-6 комада а остале чувао. Наравно све их је уништио јер интерес није да сви гледају већ само они који ће десет пута дневно написати да је Бог. Каже, није их уништио, само се сад друкчије гледају - можда вам и дам ако ме будете молили, преклињали, признали да сам ја један и једини и поред мене другог Бога нема. Бедно, ако то не схватате помоћи вам нема, или почните легално плаћати листе или сваки дан молите цареве да вам уделе милостињу. Наравно, спремите вазелин, кажу да је лакше.

Савет је, научите основе скенирања, надограђујте своје знање јер се ствари мењају, за неко извесно време оно што знате неће бити довољно. Ако сам за себе кажеш да си глуп, да ти то не полази за руком - шта тек други мисле о теби. Кад нешто добро нађеш подели са теби блиским људима, не уништавај зато што имаш више него остали. Само тако можете бити поносни на себе.
Draga damo!
Kad govoris o drugima, mnogo govoris o sebi (From)
Ocito je da imas takozvani kompleks "Balkan" nametnut od belosvetskih kvazi politicara.
Za tvoju informaciju Balkan dok je stvarao nauku,filozofiju i umetnost ta tvoja samoziva Evropa je bila 1000
godina mentalno i psiholoski zamrznuta.Nice je je bio pametan covek, pa kad su ga pitali sta ce svet dobiti od Evrope
rekao je alkohol, kapucino i licemerje.
Od tvojih poslednjih postova uocio sam da zelis da drzis svet ni manje ni vise nego za vrat, i da ga krojis ama bas po tvojim merilima i konstrukcijama.A svet nije nista drugo nego dozivlaj svakog ljudskog bica, i svako ljudsko bice ima
slobodu da dozivljava svet onako kako hoce i zeli i nema niko pravo da ga demagoskim putem usmerava po sopstvenim merilima.Stoga, tvoja merila su tvoja i ja to postujem, ali pusti da drugi zive svoj zivot po sopstvenim merilima i zeljama.
Trece ovo je javni forum u takozvanom virtuelnom svetu, isto kako sto je javno mnenje u realnom zivotu.
I u jedno i u drugom prostru svako ima neprikosnoveno pravo da daje svoje misljenje, pazi misljenje, a ne sud, etiketiranje i diskreditacija pojedinaca.Ti ne iznosis misljnje, vec rigidni sud.To je cak i nauka podvela kao "logicka greska".Nemas pravo suditi nikome.Hegel je rekao covek koji nije shvatio polemiku i diskusiju na principu "pro i kontra", taj nije daleko otisao u razmisljanju.Ne moras da citas Hegela, ali procitaj bar Ivu Andrica "Znaci pored puta" i bice ti jasno sta je rekao o ovakvim ljudima, koji tako bahato poput tebe brane i objasnjavaju sta je dostojanstvo i dignitet.
I za kraj pozvacu se na Eriha Froma.Zapisao je da je 20-ti vek, vek kada je enormno porasla ljudska inteligencija ali
i ljudska tupoglavost.Mi smo naucili kako nesto uraditi ali nismo naucili dali nam to uopste treba.Tako i ti, naucila si
nazalost destukcijom i besom da nameces svoje stavove, ali nisi naucila dali ti to uopste treba.Sudeci po tome izgleda da je tupoglavost jos vise napredovala.
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Тешко се може у пар реченица одговорити на све прочитане небулозе у последњих 24 часа.
Да покушам: по коментарима се да закључити да је форум активан од половине прошле године и да исти поистовећују свој долазак као почетак рада форумам, пре њих није ни постојао или је био безначајан а сад се уздигао као Феникс из пепела.
Лаж је да форум добија нешто дељењем листи које исти они који деле униште кад им се прохте. Нећу износити паушалне оцене дали је неко дилер или не али је сујета јача, као што дотични рече балкански менталитет - да на то додам, можеш отићи са балкана али балкан није отишао из тебе. Појединци са пар месеци стажа на форуму би покретали неке иницијативе, референдуме, устоличили краља као монархију... Зар мислите да је ова тема важна за овај форум, ово је смеће од теме које никоме не треба и чудим се да тема још није угашена јер само ствара проблеме огромном броју нормалних корисника. Да ли неко пингује форум због ове теме - не знам. Да ли је неко од рестримера бесан кад види да му се јавно уништавају сервери објављивањем комплетних панела, не знам - срећни нису.
Чињеница је да су на комшијском форуму одлучили да помогну људима тако што су објавили јавно алате и ставили тачку на мистерију како сам доћи до листе. Велики број чланова овог форума је свакодневно тамо и уче, питају, размењују искуства. Нико није имао ништа против што је људски и нормално.
Чињеница је да се од тад овде ништа није променило и да појединци не желе промене јер то угрожава њихов статус недодирљивих. Ако неко каже да ће објављивањем једне листе објавити све које има , то је болест, завист, љубомора... Објави се 300 мак адреса и у списку се види да је човек поделио из те листе 5-6 комада а остале чувао. Наравно све их је уништио јер интерес није да сви гледају већ само они који ће десет пута дневно написати да је Бог. Каже, није их уништио, само се сад друкчије гледају - можда вам и дам ако ме будете молили, преклињали, признали да сам ја један и једини и поред мене другог Бога нема. Бедно, ако то не схватате помоћи вам нема, или почните легално плаћати листе или сваки дан молите цареве да вам уделе милостињу. Наравно, спремите вазелин, кажу да је лакше.

Савет је, научите основе скенирања, надограђујте своје знање јер се ствари мењају, за неко извесно време оно што знате неће бити довољно. Ако сам за себе кажеш да си глуп, да ти то не полази за руком - шта тек други мисле о теби. Кад нешто добро нађеш подели са теби блиским људима, не уништавај зато што имаш више него остали. Само тако можете бити поносни на себе.
Ova dama hoce da proiznese svoju inteligenciju sa ovim referatom (prvo sam pomislijo da nisam pogresijo forum,da se neradi o nekakvom politickom forumu)a ono se radilo ipak o iptv i te famozne liste.Pa glupse nesto uzivotu nisam procitao,ti kao da nemas porodicu,pa se toliko brines o ovome forumu sta ce biti objavljeno,kako ,koliko i ko je objavijo i ko je trazijo.To sto visis 24 saata na ovome forumu pametnije je da se posvetis porodici ili suprugu ako ga imas u opste.Toliko postova napisano i sve jedno isto nervirate sto drugi traze,jednostavno sta to tebe briga,naveo sam pre neki dan kom se nesvidza na Kajgani Forumu jednostavno neka ga zaobidze, imate toliko drugija foruma.Sta napadate toliko ovaj forum,trebalo da se zatvori trebalo ovo trebalo ono bla bla.Po vasem ispada ako se nekom nesvidza neki tv kanal treba da promeni ili izbaci televizor.Zato vam je najpamatnije da gledate svoja posla i da vas nije briga ko ce liste delit,ko ce trazit i koliko ce trazit.
I mlada damo prestani vec jednom da spamas ovde a i polako postajes dosadna sa tijem beskrajnim referatima.
Izvinjavam se clanovima za ovaj malo duzi tekst,ali jednostavno za neke nemozes precutet
Rtv Puls
http://84.22.52.2:443/puls1/mono.m3u8
24 Kitchen
http://130.185.232.87:1234/24Kitchen.m3u8
 
Член од
27 февруари 2015
Мислења
72
Поени од реакции
103
Ova dama hoce da proiznese svoju inteligenciju sa ovim referatom (prvo sam pomislijo da nisam pogresijo forum,da se neradi o nekakvom politickom forumu)a ono se radilo ipak o iptv i te famozne liste.Pa glupse nesto uzivotu nisam procitao,ti kao da nemas porodicu,pa se toliko brines o ovome forumu sta ce biti objavljeno,kako ,koliko i ko je objavijo i ko je trazijo.To sto visis 24 saata na ovome forumu pametnije je da se posvetis porodici ili suprugu ako ga imas u opste.Toliko postova napisano i sve jedno isto nervirate sto drugi traze,jednostavno sta to tebe briga,naveo sam pre neki dan kom se nesvidza na Kajgani Forumu jednostavno neka ga zaobidze, imate toliko drugija foruma.Sta napadate toliko ovaj forum,trebalo da se zatvori trebalo ovo trebalo ono bla bla.Po vasem ispada ako se nekom nesvidza neki tv kanal treba da promeni ili izbaci televizor.Zato vam je najpamatnije da gledate svoja posla i da vas nije briga ko ce liste delit,ko ce trazit i koliko ce trazit.
I mlada damo prestani vec jednom da spamas ovde a i polako postajes dosadna sa tijem beskrajnim referatima.
Izvinjavam se clanovima za ovaj malo duzi tekst,ali jednostavno za neke nemozes precutet
Rtv Puls
http://84.22.52.2:443/puls1/mono.m3u8
24 Kitchen
http://130.185.232.87:1234/24Kitchen.m3u8
Bolje ti je da se poklopis po usima s obzirom da si pismen kao budak iz rudnika Kreka.
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
Bolje ti je da se poklopis po usima s obzirom da si pismen kao budak iz rudnika Kreka.
A ko je sta tebe pito,jednostavno nisi morao citat,preskocis zaobidzes.
Jednostavno sam iskazao svoje misljenje,ako te toliko brine tekste kako je pisan,onda uzmi novine ili neku knjigu tamo je pravilnije.I jednostavno ovo je forum pisese kako se moze i svi se dobro razumemo.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
upravu si sve ali nije red da psujes i gdje sam te vrijedao de napisi
Тешко се може у пар реченица одговорити на све прочитане небулозе у последњих 24 часа.
Да покушам: по коментарима се да закључити да је форум активан од половине прошле године и да исти поистовећују свој долазак као почетак рада форумам, пре њих није ни постојао или је био безначајан а сад се уздигао као Феникс из пепела.
Лаж је да форум добија нешто дељењем листи које исти они који деле униште кад им се прохте. Нећу износити паушалне оцене дали је неко дилер или не али је сујета јача, као што дотични рече балкански менталитет - да на то додам, можеш отићи са балкана али балкан није отишао из тебе. Појединци са пар месеци стажа на форуму би покретали неке иницијативе, референдуме, устоличили краља као монархију... Зар мислите да је ова тема важна за овај форум, ово је смеће од теме које никоме не треба и чудим се да тема још није угашена јер само ствара проблеме огромном броју нормалних корисника. Да ли неко пингује форум због ове теме - не знам. Да ли је неко од рестримера бесан кад види да му се јавно уништавају сервери објављивањем комплетних панела, не знам - срећни нису.
Чињеница је да су на комшијском форуму одлучили да помогну људима тако што су објавили јавно алате и ставили тачку на мистерију како сам доћи до листе. Велики број чланова овог форума је свакодневно тамо и уче, питају, размењују искуства. Нико није имао ништа против што је људски и нормално.
Чињеница је да се од тад овде ништа није променило и да појединци не желе промене јер то угрожава њихов статус недодирљивих. Ако неко каже да ће објављивањем једне листе објавити све које има , то је болест, завист, љубомора... Објави се 300 мак адреса и у списку се види да је човек поделио из те листе 5-6 комада а остале чувао. Наравно све их је уништио јер интерес није да сви гледају већ само они који ће десет пута дневно написати да је Бог. Каже, није их уништио, само се сад друкчије гледају - можда вам и дам ако ме будете молили, преклињали, признали да сам ја један и једини и поред мене другог Бога нема. Бедно, ако то не схватате помоћи вам нема, или поч radiloje godinama bez problema i mnogi su gledali ,ните легално плаћати листе или сваки дан молите цареве да вам уделе милостињу. Наравно, спремите вазелин, кажу да је лакше.

Савет је, научите основе скенирања, надограђујте своје знање јер се ствари мењају, за неко извесно време оно што знате неће бити довољно. Ако сам за себе кажеш да си глуп, да ти то не полази за руком - шта тек други мисле о теби. Кад нешто добро нађеш подели са теби блиским људима, не уништавај зато што имаш више него остали. Само тако можете бити поносни на себе.
koja je razlika ,kad javno das server i link i raspon ,bez hide bes spoljera da svako moze vidjeti i restrimer ,samim tim je u startu unisteno ,debil vise zna 2a,2c,2b itd je gotova stvar ,o svima poznati raspon ,00:1A:79 radilo je godinama i svi su gledali i gdje ima ,nigdje ni na jednom forumu da se postavljaju scaneri linkovi bez spojlera i hide ,onda idete okolo i supljirate ,taj unistio ovaj unistio koja ironija ,ja sam uvijek za promjene ,kad dam covjeku listu i on gleda bez problema ,sa svojom familijom ,netrza mu nesteka sve ok ,ili kad muvi uvalite scanere ,koji su se prosirili ,kao pozar ,sad su isilovali servere i ionda skontaju da imaju listu ,koja netrza i nezezju i kazu sto cemi ta zajebancija ,i naravno normalni korisnici ,dobiju listu cak nemoraji ni traziti vidim napise treba lista ja mu posaljem listu ,ubi vas sto nekontrolisete ,vise sve sto niste u centru paznje,kralj zar nevidite da je to zajebancija sto vas to pali ,nek vas zovu ,car beg pasa sultan ,netangira me uopste,ko god nesto ,ima i vi nemozete doci do toga ,navalite ko lesinari ,crowa ste zbog jedne jebene liste ,otjerali ,a covjek je toliko toga ucinio na tom forumu ,ovo je ludnica vise ,international ovo intrenational ono ,napraviste od mene ,celebrity ,i od dsukija ,ignorisete nas ,nema bolje stvari ,ako nas nevolite ,i smanujute nam vrijednost,,ovako samo kontra radite ,objavio sam tih 300 jer sam u panelu istog strimera vidio da mjenjaju server i raspone ,i koje sam podijelio pojedincima ,da imaju i scaniraju ,ili sam trebao uslikati scaner i u njemu novi server sa rasponom i staviti na forum da svako vidi ,i u strartu mu presudio ,zato pusti suplju[DOUBLEPOST=1487697300][/DOUBLEPOST]juce sam dobio preko 230 pm poruka za podrsku ,da nastavim sa radom ovdje ,to mi je vazno ,sta obicni korisnici ovoga foruma misle ,ostalo nije vazno
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom