Изненадени сте самите од себе (како, кога, зошто)?

Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
На секого му се има случено да направи нешто од што се запрепастил самиот себе.После тоа може да се чувствува убаво,разочарано, збунето па можеби и гордо.
Ајде луѓе сакам детали па да видиме кој/а е најнепредвидлив/а тип/ка
ПС.Читајте подоле како се изненадив себеси,а и цело друштво.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.854
Се изненадувам од време на време ... еве вечерва се изненадувам што се решив да одам Охрид со кола САМА, и да се возиме со Форчн, и да се вратам САМА. Прв пат ќе ми е ... мислев многу многу покасно ќе имам гз за ова ... ај се читаме утре ваљда:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
divine напиша:
Се изненадувам од време на време ... еве вечерва се изненадувам што се решив да одам Охрид со кола САМА, и да се возиме со Форчн, и да се вратам САМА. Прв пат ќе ми е ... мислев многу многу покасно ќе имам гз за ова ... ај се читаме утре ваљда:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
И како си помина во охрид?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.854
Dj_Madness напиша:
И како си помина во охрид?
Абе дечко тоа помина ехехехехехе ... сега сум изненадена што толку се усовршив што пред некој ден со брат ми се тркавме накај Охрид и назад:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: Многу закасна со прашањево:star:
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
Бев на роденден кај еден мој другар.Се ижуркавме и се случи незнам како(не бев баш трезен)одбивам една многу јака женска со се запознавме вечерта,се трезнам и одам да ја молам бизшата да ми се спрости.Наредната ден се шетаме со неа низ град и ги сретнав другарите се изнасмееа ама им беше мило(знам).Инаку важев барем според нив за тип што не одбива девојка.Се чувствував задоволно и горд на самиот себе
ете гледате како требало

divine напиша:
Абе дечко тоа помина ехехехехехе ... сега сум изненадена што толку се усовршив што пред некој ден со брат ми се тркавме накај Охрид и назад:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: Многу закасна со прашањево:star:
Бев малку зафатен инаку изгледа ти си многу изненадувачка личност а?:blabla:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Секој факинг деј...од се по нешто...и се чудам и се умам како можев јас тоа ...нема шанси да бев јас...:kez:
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
Дет ис рајт

Allita напиша:
Секој факинг деј...од се по нешто...и се чудам и се умам како можев јас тоа ...нема шанси да бев јас...:kez:
Се сложувам.И јас исто прсто како да не сум јас:icon_lol:
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
toa mi se slucuva da i dosega samo ednas izleze negativno i na nekoj nacin se razocarav od sebe:( sepak poveketo se pozitivni sto pravat da se cuvstvuvam gorda na sebe i taka go pobedija:)toj pat koga bev razocarana...
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Dj_Madness напиша:
одбивам една многу јака женска со се запознавме вечерта.Се чувствував задоволно и год на самиот себе
ете гледате како требало
Како не ти срам да го постираш ова:pos::pos:
Јас сум изненаден што те цитирам за постов бај да веј не се лути шо ја фатив работава троа на сеир
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не се изненадувам себе, сите останати.
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Скоро никогаш неможам да се изненадам себе си...многу повеќе ме изненадуваат другите (непријатно секако).
Но се случува,да...пред некој ден си се изненадив колку сум можела да ја поместам горната граница на стрпливост...и си бев ептен горда на себе:je:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Се изненадуам одвреме навреме...ќе напраам нешо за кое не беф свесна дека можам да го направам...после ми се случуе се почесто да го правам ама веќе не е изненадувачко.
А уште почесто се случуе да не напраам нешо за кое сум била свесна дека можам да го напраам. Е тоа е веќе забавно изненадување.
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
Johnny Stulic напиша:
Како не ти срам да го постираш ова:pos::pos:
Јас сум изненаден што те цитирам за постов бај да веј не се лути шо ја фатив работава троа на сеир
THAT's the life bro.Sometimes we do things that we think that are very stupid,but we DO them for some unknown reason.
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Се изненадувам од време на време. Понекогаш не сум свесна за своите способности, и кога некоја моја замисла после некое време се остварува - заради тоа што сум јас, стварно се изненадувам. Кога ќе се изненадам тоа е нешто големо и убаво. Пред некое време се изненадив многу .. и уште сум така во фрка:icon_lol:, битно е многу убаво и големо!:je:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Еднаш на почетокот повеќе души се изненадија дека сум се изнервирал на форум*.

*не вој форум
 

Kajgana Shop

На врв Bottom