Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

liana

ја знае вистината
Член од
10 август 2007
Мислења
687
Поени од реакции
45
oleguer......mi ide na nervi, a i onaa facana negova...ufffff
 
Член од
3 март 2006
Мислења
231
Поени од реакции
2
Абе тачно пензиониран е, ама кога ко пишав постот не беше:nenene:

Ej zasho ve nervira Oleto be? c c c dusa dade za Man Utd, i zdravje :) da kazes Brown, O'Shay ili Scholes ke ve razberev...ili Silvestre, sekoja vtora utakmica pravese penal :)
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
109
Поени од реакции
0
Mnogu se : INter: Ibrahimovic , Coradi , Figo JUventus : Zebina iako za juventus navivam , M.uNited : Roney .... Roma:toti glumeco ...... Atalanta Mislam bese VIeri najomrazeniot fudbaler na site vreminja .... PA drogba Robben ..... EMERSON ..... zasega tie :D
 

ive

Член од
19 март 2007
Мислења
199
Поени од реакции
3
Абе минатата сезона ме нервираше Буларуж и Шевченко, а сега за сега се уште никој пошто шевченко не е заиграл а буларуж не е во Челзи.
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Навивам за Милан и апсолутно никој не мразам, го мразев Виери кога беше за среќа за кратко само. И не можам да ги сватам тие шо навиват за Милан а го мразат Амброзини, па вие или не гледате никогаш фудбал или тотално не разбирате ама баш ништо од фудбалската игра. Амброзини кога не е повреден е незаменлив во првата постава на Милан, гледајте понекогаш фудбал да мубам мајката.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.822
Поени од реакции
82.902
Бери Фергусон , врска нема , кој кур е толку популарен.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Бери Фергусон , врска нема , кој кур е толку популарен.
ху да фак ис бери фергусон???!!!:smir:
иначе ме нервира ешли кол...кое дрво е ни сам не е свесен...златен галас за оној несмасен кол...ама јбг:toe:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.512
Поени од реакции
5.506
до вчера Амброзини ама почна добро да игра за Милан сега Броки
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Зебина и Легротаље...дебили невидени посебно вториов ама тоа е што да се прави се надевам ќе има измени догодина
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.165
Поени од реакции
134
Навивам за Барса а дефинитивно најмногу ме нервира Олегер.
Поглуп играч во животов немам видено
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.822
Поени од реакции
82.902
ху да фак ис бери фергусон???!!!:smir:
Демек најдобриот шкотски играч, едно време надежта на шкотскиот футбал. "Ѕвезда" на Ренџерс, а у ствари има едно пет-шест подобри играчи (странци) во тимот од него.
Инаку јасен ми е менталитетот на македонецот да навива за тимови затоа што победуваат и се најјаки. Супер! Ќе навивам за тие што се најјаки. Во репрезентации ќе навивам за Бразил, а во клубови за Реал.

Да го ебам, ова форум за фудбал ли е? Ваљда знае некој тука нешто повеќе од Шевченко, Фергусон, Барса и Бразил.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Mene od igracive mnogu me nervirat Gilberto silva od Arsenal, a inace najmnogu me nerviret onie sopstvenicine so se mnogu skrzavi i so ne mu se davat edna funta za da kupet nekoja jaka zvezda. Aj do lani pravea stadion, am pre nekolku godini so pravea?

ху да фак ис бери фергусон???!!!:smir:
иначе ме нервира ешли кол...кое дрво е ни сам не е свесен...златен галас за оној несмасен кол...ама јбг:toe:
Epa vo pravo si. Inace vo Arsenal Cole mnogu ubo igrase ama vo 4elzi se izgubi, dupka e. Galas vo Arsenal mnogu ubo igrat. sega e povreden, ama na sledniov natprevar ke se vratit
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Демек најдобриот шкотски играч, едно време надежта на шкотскиот футбал. "Ѕвезда" на Ренџерс, а у ствари има едно пет-шест подобри играчи (странци) во тимот од него.
Инаку јасен ми е менталитетот на македонецот да навива за тимови затоа што победуваат и се најјаки. Супер! Ќе навивам за тие што се најјаки. Во репрезентации ќе навивам за Бразил, а во клубови за Реал.

Да го ебам, ова форум за фудбал ли е? Ваљда знае некој тука нешто повеќе од Шевченко, Фергусон, Барса и Бразил.
Седи бе Рамбо, не биди толку опасен. Како да навивам јас за Ренџерс ко нема шанси да ги следам ни во Европа, а камоли во домашното првенство. Ни една телевизија не ги пренесва. Ти демек навиваш за нив, така си имаш речено оти филм ти е мангуп да се прајш дека за алтернативен тим навиваш. Јас Милан ко ќе изгубат болен паѓам, на сон ми излегва, дел од живото ми е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom