Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
Ван Бајтен ме нервира заради киксовите и тоа што е ненормално спор, Бадштубер - преголем антиталент у фудбал што го форсираат само, Прањиќ не го бива за у Баерн, во некој просечен клуб ќе е добар ама не е за у Баерн, Отл не го бива за да им донаса топки на Робен, Швајни и ко.
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.826
Поени од реакции
6.353
Тој бразилецот у Вардар напад што игра,9ка дрес носи не знам точно кој е им ги мешам веќе имињата на тие труповите.Кој од кој поголемо дрво се бразилците таму,али овој е нешто невидено.Толку лош играч никогаш во животот не сум видел.Сита акции кај него застануваат,кочи акции,кога треба да додаде сака да ја држи топката и одма ја губи.Секој,па дури и најлошите дефанзивци во лигата му одзимаат топки,напѓач кој никогаш го немам видено во шанса да влезе.Само трча ко мува без глава и фаули прави,ништо друго.А кога на Стратев на полувреме или накај 70-та минута ќе му текне да го извади одма играта се подобрува.Стварно не ми е јасно ЗАШТО ГО СТАВА У ПРВА?????Па и Брацо да му наредува да го става пак нема резон,после толку утакмици да не се сфатело дека тој не е ни за во 2 македонска лига.
 
Н

'Никола'

Гостин
По Се изгледа Ноер ќе ме нервира дур не се навикнам на него.:)
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Јас сум фан на Ливерпул и многу ме нервира Лукас Леива. Јас незнам што гледаат во него толку. :toe:
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
родни од кајзерслаутерн!!! киксер невиден!!!
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.933
Албиол... месечар. Фак бади на Меси.
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.150
Поени од реакции
23.275
Еванс, оти почесто ја погодува ногата на противникот него топката.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.314
Поени од реакции
26.235
родни од кајзерслаутерн!!! киксер невиден!!!
иии го знаеш Роднеи :icon_surp, браво, ти стварно си бил бил фан на "црвените ѓаволи" а, ги пратиш нели?

Тимосчук
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.881
Поени од реакции
14.319
Еванс, оти почесто ја погодува ногата на противникот него топката.
se slozuvam so tebe i nikogas ne bi go stajl da igra mn greski praj i na zivci mi odi .i porano ronaldo me nervirase potocno odkoga go udri slava u glava tamu negde 2008/2009
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Карја од Интер
...комедии е човекот :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom