Иван Исцелител - воскреснувач - телкинезер

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Ivan Iscelitel shared a photo.
8 hours ago ·
  • KRT televizija SKOPJE petok e VECER se blizi 22 casot CELATA NACIJA E VO NEIZVESNOST site go cekaat pocetokot na EMISIJATA VO ZIVO SO najpoznatiot svetcki iscelitel IVAN hoteli se polni turisti vrie SITE DOSLE DA GO GLEDAAT IVAN mozebi nad 2.000.000 dva milioni luge DOSEGA VO SVETCKATA ISTORIJA NA DRZAVITE ne se slucil vakov fenomen sto procenti od naselenieto da gledaat edna emisija na televizija od lokaleen karakter..................duri ima najava od ginis. ginisovi rekordi,. da ja stavat emisijata za ginis


    Share
:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:


P.s. Сликата е на Hip.Hop_MKD јас само ја ставив во темава. :)
Сценографија во градинка стил.Евентуално основно четиригодишно образование.:гик:
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
имаше порано и кај мене еден ваков славен никола тесла го викаа лепеше по бандери цртежи и шеми од летечки објекти :D и славно си заврши во демирхисар на долгогодишен третман :LOL:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Смејте се вие ама Ивчо си вози џип :icon_lol:
 

goran001

maniken
Член од
8 ноември 2012
Мислења
271
Поени од реакции
80
У 6 сабајле секако:tapp: погледнете ги сенките, пладне е..
nepismen pa ne se znae od koja strana e slikata dali e sever ili jug ili zapad a moze istok nepismeni makedonci mu ljubomore na nas ivanco so se sobira narod pa covekot si pomaga ima rezultati pa ima i narod
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
му ја читаф книгата
цитирам : Опагањ на коса Саборејаи Бисабореја
Оваа болест доаѓа од лојната жлезда ,таа почне да лачи повејке лој што ги затвора дупчињата и коренот на кожата и косата и настанува опагање на косата и не раснење на нова . А се предизвикува од хормонски пореметување во организмот од : пушење цигари , претеран секс , фарбање на коса недостаток на витамини Д и Е од разни (шампони ) хемикалии o_O
--- надополнето: 18 март 2013 во 22:41 ---
Untitled.png
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.795
му ја читаф книгата
цитирам : Опагањ на коса Саборејаи Бисабореја
Оваа болест доаѓа од лојната жлезда ,таа почне да лачи повејке лој што ги затвора дупчињата и коренот на кожата и косата и настанува опагање на косата и не раснење на нова . А се предизвикува од хормонски пореметување во организмот од : пушење цигари , претеран секс , фарбање на коса недостаток на витамини Д и Е од разни (шампони ) хемикалии o_O
--- надополнето: 18 март 2013 во 22:41 ---
Прегледај го приврзокот 60461
Си ја читала книгата?:eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom