Зошто сте сами?

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.857
Другови, имао сам забрану за приступ форуму у трајању од мјесец дана због једног јединог казненог појена који сам добио. Ето зато ме није било. Жао ми је што сте пропатили због моје одсутности. Али то више није битно. Ево ме сварио сам се, а у меџувременом после дуге године вратила се и једна хеви метал буразерка @Sui Generis , тако да форум се сада додатно пролепшао. ;)
јер и она пати од хронични неебитис?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
јер и она пати од хронични неебитис?
Очито да је почела да пати после дуге године хроничног јебитиса. Зато нам се вратила овде.

Иначе да се вратимо на теми! Зашто смо сами? Зато што и не постоји нико други осим нас самих.
Све оно што доживљавамо као "реалног" света је само писхолошка драма унутар нас и чини нам се да нисмо сами на овоме црном свету. У суштини није могуче не бити сам.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.671
Поени од реакции
38.857
Очито да је почела да пати после дуге године хроничног јебитиса. Зато нам се вратила овде.

Иначе да се вратимо на теми! Зашто смо сами? Зато што и не постоји нико други осим нас самих.
Све оно што доживљавамо као "реалног" света је само писхолошка драма унутар нас и чини нам се да нисмо сами на овоме црном свету. У суштини није могуче не бити сам.
Значи сад според твоје речи, установили смо да тко није сам да тај није нормалан?
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Јас дојдов само за Фукујама, се вратив кога прочитав дека си металка, не напаѓам, само сум љубопитен. :)
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
И јас го симнав црнилото. Остана нешто внатре, ама што да правам. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom