Зошто сте сами?

Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Сѐ е денеска од корист, скоро секој секого гледа да искористи, тоа е вистината, а пак кога ќе размислиш, подобро е и сам да си отколку со сите, секаков народ има, едно ти збори, ти си мислиш ај така е, веруваш, но не така, дознаваш после тек некое време какви гадови луѓе има, како од машкиот пол, така и од женскот!
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
zosto ste sami ,ides fino vo sex sop si kupuvas kukla ne jade ,ne trosi ,si ja napolnuvas topla voda tegree ,imas sex,poln krevet .ides na net video call i ne si sam ,ako sakas poevtino zemi balonce i stiskaj : :D
 
Член од
3 април 2020
Мислења
905
Поени од реакции
508
Кога за другите изгледаше дека не сум, бев сама, повеќе од кога и да е.Сега, кога за другите изгледам сама, за мене, не сум :). Моја одлука на неодредено време...
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
Кога за другите изгледаше дека не сум, бев сама, повеќе од кога и да е.Сега, кога за другите изгледам сама, за мене, не сум :). Моја одлука на неодредено време...
E sega dali si sama ili ne si so site? Dobro ova mu doagja isto. Mene mi izgledas ok(y)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Член од
6 август 2015
Мислења
463
Поени од реакции
769
Затоа што не смеам да искочам на дејт.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Не ризикувам да фатам корона ради секс. Разум а не инстинкт !!!!
Мери и температура на влез. Ок без заебанции, заглавив и јас поради коронава. Еднаш во 10 години ќе остане сингл човек, ебате тајмингот.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.093
Поени од реакции
1.546
se uste ne se sklopile kockite so nekoj. A koja e pricinata stvarno neznam.
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
se uste ne se sklopile kockite so nekoj. A koja e pricinata stvarno neznam.
Nemoj da se skoncentriras samo na edna osoba. Bidi otvorena kon site i komuniciraj so site. Posle ova nekoja od tie osobi sami ke ti prijdat za da se druzite. Bidi pozitivna, zivotot e ubav.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.093
Поени од реакции
1.546
Nemoj da se skoncentriras samo na edna osoba. Bidi otvorena kon site i komuniciraj so site. Posle ova nekoja od tie osobi sami ke ti prijdat za da se druzite. Bidi pozitivna, zivotot e ubav.
Abe istoto go praam poslednive 10god. Ama nema efekt, ne ke da e do toa.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.093
Поени од реакции
1.546
Do bi rekol nekoj clen pred mene koga ne si so site si sam i obratno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom