Зошто има жени кои паѓаат на „ново печени богаташи!?“

Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
јасно неведов дека не генерализирам.мое мислење е дека најчесто провинцијалки се спонзоруши(се извинувам ако навредам некој) ама тие спонзоруши што јас ги знам како такви не се скопјанки..
не дека скопјанките се цвеќиња за мирисање....
глупаво е да се вика дека секоја девојка се пали на пари...
ти се палиш на богаташ??
спонзоруша си?
мене лично ме боли таквава ако он има пари.....несакам некој да ми плаќа кафе или било што...ме невредува тоа...
не сум неспособна да заработам нешто...
затоа ме нервираат етикетите од типот секоја се пали на богаташи
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Само не мее јасно и шо как ке имат богат дечко на пример си миш детоо на нее ке ги даде пааарте или па си миш на детто се тии пари.. на мајка му и на татко му е.. Тка саом летат тии шо одат со богати ..Тии се лакуми момичкли сакат сичко да имат.. ццц .. тка само се продават за да бидат извозани у увва кола или пак да бидат видане со богат..
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
аман веќе престанете со генерализација и лупање етикети...не секоја девојка се пали на пари....
јас мислам дека девојките што се лепат на пари се провинцијалки и сакаат да избегаат од малите градови...
ама не генерализирам...често ова се случува и затоа така викам.....


и не...не секоја девојка е лакома по пари:helou: тенк ју вери мач
Сосема во ред е девојка/жена да биде лакома по пари се' додека си знае дека тие пари треба сама да си ги спечали и притоа да не испадне зависна од никој. Спонзорушите се глупави, еве ви генерализација.
 
M

MIL

Гостин
Zasto vo nego gleda izvor na dobra situirana idnina a gratis devokoto ima lesna devojka koja ke mu stavi knizna kesa na glava i ke uzivaaat pa i toa e uspeh RAZBIRAS :tapp:
 
Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
zatoa sto ne se sposobni samite da si obezbedat egzistencija.i poradi istata pricina poradi koja maskite luduvaat po PARIS HILTON.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom