Зошто девојките сакаат да ги молиш?

Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
A koj ne saka da go molish? :)
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
rymz ја заврши темата. крај. заклучете.
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
pa da ti kazam jas vo denesno vreme retko gledam kako decko i se pusta na devojka.obicno sega od devojkite se ceka de se prezeme prviot cekor a ako ne go napravat toa ili se glupi ili zastareni.da, da go imam slusnato ova od drugar i ne se slozuvam so toa. ne deka jas cekam maskoto da mi se treska od zemja da trca po mene i da se ligavi no potrebno e vreme za da bides so nekoj, ednostavno ne mozes od prva vecer da legnes so nekoj neli??:back:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
abe aj? decko ne se pushta na devojka? kaj ziveesh ti :)
 
Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
Vo centar. i toa nema vrska so toa od kajj sum. ni ja ni nikoj.takva e mladinata.ili mecki ziveat po selata? ili vo grad pa ne se razbirame??
 

GoKo}sBePoT

Опасниот Буцко
Член од
27 јули 2007
Мислења
582
Поени од реакции
5
Pa pubavo e da zamolis nekoj be povozbudlivo e i na kraj kraeva ako go dobies toa sto si go sakal se custvuvas poubavo:)
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Zosto sakaat da gi molis ... pa nezgodno im e da ti pobaraat kesh pa mora odokolu

sala na strana dobra zenska nikogas ne se folira i ne mora da ja molis , taa znae sto saka ili u najmala raka znae sto ne saka tvoe e da probas
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Тоа не е мољење туку е мала слатка игра што ја играме.
 
Член од
9 август 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
Нејкам наслов

Ај вака..може едно женско мислење? Според мене,девојките сакаат молење од проста при4ина шо тоа би значело дека ја сакаш и дека се бориш за неа.Ако само си свртиш грб и си продужиш не е тоа тоа.Егото..хммз...големо ДА за тоа-чиста вистина (за жал) али тоа е тоа..и машките и женскките го имаат тој проблем..НЕ СИТЕ!! али повеќето.За задржување на репутацијата исто така уште едно гооолемо ДА.Ииии се согласувам со SWEDEN..Кога девојката си има изградено свое мислење и став никакво молење не би ја премислило..И баш како за крај: Секоја девојка која за себе мисли дека е доволно вредна и што мисли дека има што да понуди нормално е малку да ве пома4и пред да ви даде:poss:..На крајот на краиштата..НЕМОжЕ СекАД Се Да ДоБивАТе ОД пРва!!!!!!!!!!!:baeh:
 
Член од
1 мај 2006
Мислења
371
Поени од реакции
2
Воопшто не сакам молење, тоа ме нервира. Ако нешто не ми одговара и готово значи тоа е мојот стаф, а ако некој ме моли е тогаш се излажал дека ке паднам на тоа. Абе секој си прави како што му одговара, секој башка карактер.
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Koga maskite ke sfatat deka se sto ke napravat vo prvite pet minuti e dovolno da znaat sto ke bide ili nema da bide nema da ima prepotentni devojki i ke ima mnogu poveke sex

A do togas ke ima ligushi molachi i ostali gmizavci
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
Koga maskite ke sfatat deka se sto ke napravat vo prvite pet minuti e dovolno da znaat sto ke bide ili nema da bide nema da ima prepotentni devojki i ke ima mnogu poveke sex

A do togas ke ima ligushi molachi i ostali gmizavci
abe taka e ama sve zavisi od licnosta i od tipkata ne gi biva site do tolku :)

a inace vo vrska so temata koj ne bi sakal da gi molish pa celosna kontrola vrz nego pa sto sakas ti toa ke pravite :)
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
Ај вака..може едно женско мислење? Според мене,девојките сакаат молење од проста при4ина шо тоа би значело дека ја сакаш и дека се бориш за неа.Ако само си свртиш грб и си продужиш не е тоа тоа.Егото..хммз...големо ДА за тоа-чиста вистина (за жал) али тоа е тоа..и машките и женскките го имаат тој проблем..НЕ СИТЕ!! али повеќето.За задржување на репутацијата исто така уште едно гооолемо ДА.Ииии се согласувам со SWEDEN..Кога девојката си има изградено свое мислење и став никакво молење не би ја премислило..И баш како за крај: Секоја девојка која за себе мисли дека е доволно вредна и што мисли дека има што да понуди нормално е малку да ве пома4и пред да ви даде:poss:..На крајот на краиштата..НЕМОжЕ СекАД Се Да ДоБивАТе ОД пРва!!!!!!!!!!!:baeh:

...ja mislam deka ova e bash i edna od prichinite sto se izmisleni Bordelite i davanjeto na seksualni uslugi od sekakov vid kako najstar zanat na svetot...da na mora chovek da moli...zasto toj sto go molish i ne treba da go ljutish...vaka ima izmisleno i alternativa za molenjeto...pazarna ekonomija---->>>kon-kur-encija ...:baeh::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
незнам зошто женските сакаат да ги молиш!но јас многу мрзам да ги молам!не сакам девојки кои се двоумаат и се пекмезат!
 

For_My_Love_o-0

...Morsko Prase...
Член од
25 мај 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
Pa sakat da gi molis oti se mnogu glupi ne oti ne davat,pa ko nema nesto da ti datat pa se kaat polse,epa taa ti e ZENSKO!!!!Aj mos nekogas ke se opravat..... :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom