Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
11.364
Поени од реакции
22.299
@Darling ти си најнеконкретна на темава може затоа ти ја утињаме поентата :) Јас на пример добивам впечаток дека си многу дива девојка, речиси недостапна.

Ајде кажи, какви момци сакаш ти? Лоши или добри.
Zreli.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
12.747
Поени од реакции
13.254
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.535
Поени од реакции
8.004
Сега треба да се влезе во дефинирање што е зрел.
Не треба многу! Зрел е секој човек кој сваќа дека се’ што лета не се јаде.
Инаку Дарлинг не знам на што конкретно мислела, зрел или опитен? Човек може да биде зрел и на 20+ а зелен и на 50+, годините многу не играат улога. Ако збориме за искуство т.е. опит тоа е друга работа.
Штосот за бикот и волот на ридот ви е класика на разлика во опит :toe:
 
Член од
23 март 2011
Мислења
859
Поени од реакции
725
150 мажи заедно спијат, дркаат и се тушираат, си свират серенади, метат двор, трпат искомплексирани старешини и еднаш на 2 месеци испукуваат по некој куршум. Ептен мажествено, нема што.
Сигурно сте еден од оние што никогаш не помислиле да одат војска затоа што мама и тато подкупиле... Туку многу нешта се учат и челичат во војска само зависи шо човек си.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom