За што најмногу го користите интернетот?

За што најмногу го користите интернетот?

 • Порнографија

  Гласови: 16 6,7%
 • Мирцање и chat

  Гласови: 21 8,8%
 • "Нормално" сурфaње (е-маил, информации, вести)

  Гласови: 51 21,3%
 • Сурфање и повремено симнување на програми, игри и филмови

  Гласови: 118 49,4%
 • Heavy download (24 часовно симнување)

  Гласови: 17 7,1%
 • Работа (службено)

  Гласови: 16 6,7%

 • Вкупно гласачи
  239
Член од
3 август 2008
Мислења
250
Поени од реакции
2
Четвртата опција и нишо поише...И од време на време првата :wink:
 
К

*Каталонец*

Гостин
За Сурфање и повремено симнување на програми, игри и филмови
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
па вака

20 % работа
40 % забава ( download, e games, сурфање безвеза по веб страни и слично)
20 % учење
20 % чет
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
Го користим интернетот за:

Глеање клипови на ју тјуб, барање информации, и све дрррр . . .:baeh::pos2::drk::kesa::drk::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
25 јуни 2008
Мислења
98
Поени од реакции
4
Сурфање и повремено симнување на програми, игри и филмови.
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
интернет користам највеќе за на форуми вака да киснам, за мсн чат пат, и за да си читкам некои интересни работи
http://www.craked.com/
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Heavy download (24 часовно симнување) нормално по 2-3 blu ray филмови ставам и до вечер се симнуваат ги гледам другата ден пак истата песна
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.523
Форуми, crazy download, chat и чат пат игри.
Уште оптиката да ја стават и веќе ќе ми нема спас :)
 
П

Паган-др

Гостин
За чет, сурфање, симнување музика/филмови, форуми.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom