За мажите: Дали сте плеснале (удриле) девојка?

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Напротив, се верува дека денес има поголемо насилство врз жените, посебно кај еманципираните, само што тие највеќе го кријат тоа бидејќи е голема срамота да се биде еманципирана жена и тепана. Инаку за тоа кој тепал, па универзитетски професор шамараше жена на паркинг. А ако одиме по статистики, во Саудиска Арабија има нула (и со бројки 0 ) самоубиства. Ако за нешто нема статистика, не значи дека не постои нели?

Не верувам дека еманципираната жена нема да го пријави или реши својот проблем.
Мислиш на Фрчко кога ја расшлака таа за паркинг место?Циркуз без пари. Имаш право за болдот.
 

IC3

Член од
13 август 2010
Мислења
25
Поени од реакции
0
kratko... : da sum udril i se kaam mnogu .. taka mn se sjabav togas i nz nz kako da objasnam ... moron :S
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
Никогаш во животот.....само простаци удираат девојка. Ако не ти одговара ке и раскинес...зошто да ја удираш
 
F

Frankie Yale

Гостин
Имам, шесто одделение, стварно ме изнервира и понижи... ама шамар и пукнав, цела училница се затресе :) После ја молев да не ме каже на класната аххахахаха :D Јбг деца...
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
Mene mi ima deckoto udreno samari nekolku pati, ama na moe insistiranje, posto sakav da se tepame, a posle toa i jas nekolku samari..........da si go isfrlime besot, jas tepav kolku sto mozev, toj tepase so ostrucavanje, ama bitno tepase, frcea boksovi po stomak, kloci.... posle toa si gi zadovolivme strastite ;)...i na kraj si otidovme doma, em zadovolni em so modrinki......

Na temata.....na pokvareni smizli, treba po nekoj boks.......maski ne se ostrucavajte, ne e ubavo nekoja koga te omalovazuva............ramnopravnost na polovi sakaat zenskive....pa toa i neka go dobijat (da ne dojde do zabuna, zensko sum navistina, i imam edno 256 drugarki koi se silat, se percat....udri me....! )
 

vlaono

счо имат
Член од
27 јуни 2009
Мислења
159
Поени од реакции
7
На женско рака не се креват , дирекно со нога брат ако планираш.Мислам ако имат заслужено посебно шмизлине OMGOMGOMG!

--- надополнето ---

само простаци удираат девојка
Шо ако е женско бе?На пример да зборвит пред сите ваков е таков е а уствари не си?Шо ќе прајш?Мисли малку и ти.
 

zakaculko

skinhead '03
Член од
24 март 2009
Мислења
201
Поени од реакции
33
абе не треба да се удара женско или да се тепа, ама лошото е што тие тоа го злоупотребуваат и намерно провоцираат за да се прават посилни од машките, и некој шо нема долѓи нерви ќе има плаааааас, а кој има ќе трпи и ќе ја батали, затоа ја викам ние нема да тепаме ама вие пазите што зборите.
до сеа неам удрено женско, сум употребувал зборови што и од магаре и од курва подоле ќе ја напраат, онака да ја ппореметиш психички, ама иам кратќи нерви у последно време така може да се деси и да удрам, ама сигурно нема да биде да ја онесвестам.
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
nemam udreno,ama zensko trebe cat pat da se tepa
ne za drugo tuku da i dojde pametot malku :)
навистина тогаш и таа треба тебе малку да те плесне кога нема да ти биде паметот на место така?
јас би те бапнала ко ништо у таков случај и тоа не со рака туку со сукало не да ти дојде памет туку никогаш да не мрднеее!!!


штоооо сте вие машките беее да ви биде женското покорно и да правите што сакате!!! типчно балканско однесување...заостанато!

--- надополнето ---

абе не треба да се удара женско или да се тепа, ама лошото е што тие тоа го злоупотребуваат и намерно провоцираат за да се прават посилни од машките, и некој шо нема долѓи нерви ќе има плаааааас, а кој има ќе трпи и ќе ја батали, затоа ја викам ние нема да тепаме ама вие пазите што зборите.
до сеа неам удрено женско, сум употребувал зборови што и од магаре и од курва подоле ќе ја напраат, онака да ја ппореметиш психички, ама иам кратќи нерви у последно време така може да се деси и да удрам, ама сигурно нема да биде да ја онесвестам.

само што прав маж никогаш не удира жена ако не му одговара кулутурно и џентлеменски ќе ја отера, а шлаканици употребуваат тие со недозреано его и без карактер!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom