За кого навивате од Балканот?

Член од
26 јануари 2010
Мислења
908
Поени од реакции
185
Навивам за ПОБЕДА ПРИЛЕП,а имам и многу мали симпатии кон Динамо Загреб....
 

Komita Skopje

Скопје Обединето за Вардар!!!
Член од
14 декември 2011
Мислења
107
Поени од реакции
27
Песната наша е молитва,
Ако зависникот од Вардар е наркоман
Ако бранителот на Македонија е хулиган
Тогаш тоа сме НИЕ!!!

Еден живот Една љубов ФК ВАРДАР
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Ја прочитав темава од почеток до крај и пошто е стара некои дури и по 3 пати пишале за кого се :D

А некои пак од 2008/9 до сега многу им се смениле мислењата :)

Иначе јасно е за мене мислам дека :D
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.547
Поени од реакции
69.457
Ја прочитав темава од почеток до крај и пошто е стара некои дури и по 3 пати пишале за кого се :D

А некои пак од 2008/9 до сега многу им се смениле мислењата :)

Иначе јасно е за мене мислам дека :D
Доста интересна тема, бар со 3-4-ца што имаат пишано дека навиваат на Вардар се имам контрано во последниве година дена. Омилена ми е темава, колку сеир може да се пукне али ајде :icon_mrgr:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Доста интересна тема, бар со 3-4-ца што имаат пишано дека навиваат на Вардар се имам контрано во последниве година дена. Омилена ми е темава, колку сеир може да се пукне али ајде :icon_mrgr:
Да не ги именувам лесно се наоѓаат, еден пишал пред 2-3 години ПАРТИЗАН У СРЦУ, сеа го мрзи од дно на душа, еден вика во 2009та, за Динамо из Загреба, а Вардар онака го симпатишам, сега во 2012 е главен у Фан Клуб Вардар и верен Комита :D
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.754
Поени од реакции
7.572
Да не ги именувам лесно се наоѓаат, еден пишал пред 2-3 години ПАРТИЗАН У СРЦУ, сеа го мрзи од дно на душа, еден вика во 2009та, за Динамо из Загреба, а Вардар онака го симпатишам, сега во 2012 е главен у Фан Клуб Вардар и верен Комита :D
Од Миравци ќе да е детето:LOL:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.547
Поени од реакции
69.457
Да не ги именувам лесно се наоѓаат, еден пишал пред 2-3 години ПАРТИЗАН У СРЦУ, сеа го мрзи од дно на душа, еден вика во 2009та, за Динамо из Загреба, а Вардар онака го симпатишам, сега во 2012 е главен у Фан Клуб Вардар и верен Комита :D
Ги забораваш и навивачите на еден кошаркарски клуб... :icon_mrgr:
А сега викаат кој кур е Вардар... :icon_lol: Воглавно за нив се однесуваше мојот пост... :D
Има и еден прво пишал Работнички, на следната страна Вардар :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom