За кого навивате од Балканот?

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од Маци-, 6 мај 2008.

 1. Маци-

  Маци- ragazzo pazzo

  Член од:
  17 април 2007
  Мислења:
  5.702
  Допаѓања:
  2.730
  ја за вардар и за партизан
   
 2. kikomcjuve

  kikomcjuve #ILJuventinista

  Член од:
  29 декември 2007
  Мислења:
  11.690
  Допаѓања:
  2.188
  За МФК!:ironija:
   
 3. Кирца

  Кирца Монк

  Член од:
  7 април 2008
  Мислења:
  7.041
  Допаѓања:
  2.287
  За Вардар.
   
 4. Ајсшутер

  Ајсшутер Гостин

  Работнички
   
 5. Cuvarski

  Cuvarski

  Член од:
  2 март 2008
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  4
  За Црвена Звезда и Скопје(Металург)
   
 6. CrashoverRide

  CrashoverRide Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...

  Член од:
  9 јануари 2008
  Мислења:
  1.293
  Допаѓања:
  114
  За Тетекс
   
 7. курајбер

  курајбер млад, потентен

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  11.173
  Допаѓања:
  12.357
  Вардар фалка богу и онака ми се свиѓаат Динамо ради клупската политика што треба да е пример за сите од регионов иначе да гинам за некој од комшискиве клубови јок..
   
 8. Никола_МКД

  Никола_МКД Corazón blanco

  Член од:
  18 март 2007
  Мислења:
  1.213
  Допаѓања:
  22
  само Пелистер и никој друг ни Македонски ни балкански тим. смрт за партизан и ѕвезда. ми се гади кој ќе видам Македонци кај шо се препукват за ѕвезда и партизан или некој друг балкански тим
   
  На Goran Bt му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Romanticar

  Romanticar

  Член од:
  3 март 2008
  Мислења:
  1.131
  Допаѓања:
  68
  Навивам за Работнички , а симпатизер сум на Војводина и Динамо Загреб
   
 10. Архивист

  Архивист Ултрас

  Член од:
  10 мај 2007
  Мислења:
  2.926
  Допаѓања:
  606
  Само Работнички и никој друг
   
 11. Supreme06

  Supreme06

  Член од:
  26 април 2006
  Мислења:
  13.024
  Допаѓања:
  1.934
  Работнички
   
 12. wARMAN69

  wARMAN69

  Член од:
  24 декември 2007
  Мислења:
  11.589
  Допаѓања:
  3.912
  Победа - Партизан
   
  На wizzy - му/ѝ се допаѓа ова.
 13. FikoX

  FikoX Impossible is nothing

  Член од:
  13 август 2007
  Мислења:
  2.848
  Допаѓања:
  126
  Караорман и Партизан:)
   
 14. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.674
  Допаѓања:
  6.338
  Беласица
   
  На ultras1988 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. fantomX

  fantomX Гостин

  Победа, но и секоја чест за Динамо Загреб.
  Ацуле и Здравко Мамич = ЛЕГЕНДИ!!!!!!!!:)
   

Сподели преку: