За кого навивате од Балканот?

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
ја за вардар и за партизан
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.646
Поени од реакции
5.322
За МФК!:ironija:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
240
Поени од реакции
4
За Црвена Звезда и Скопје(Металург)
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
За Тетекс
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.348
Поени од реакции
46.546
Вардар фалка богу и онака ми се свиѓаат Динамо ради клупската политика што треба да е пример за сите од регионов иначе да гинам за некој од комшискиве клубови јок..
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
само Пелистер и никој друг ни Македонски ни балкански тим. смрт за партизан и ѕвезда. ми се гади кој ќе видам Македонци кај шо се препукват за ѕвезда и партизан или некој друг балкански тим
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Навивам за Работнички , а симпатизер сум на Војводина и Динамо Загреб
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Само Работнички и никој друг
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Караорман и Партизан:)
 
F

fantomX

Гостин
Победа, но и секоја чест за Динамо Загреб.
Ацуле и Здравко Мамич = ЛЕГЕНДИ!!!!!!!!:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom