За дркачите

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
BusHav напиша:
Abe vo teskite vreminja koga nema zeni pokraj nas,mora sekoe masko da se druzi so desanka i levanka.Nekoga toa ide vo dvojka,a nekogas vo trojka(so dvete odednas) ama tie se najbolje zenski.Sekogas znaat sto sakas.
--------------------------------------------------------------------------
Епа шо ке ни се женски тогаш кој ги ебе ај ке си се собериме сите негде и ке си дркаме:pos: :pos: :pos:
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Allita напиша:
Znaci vo vrska si i drkash? Ili onaka radi kondicija :icon_lol:
Хм, ради много разлози :)
Ма некад се деси и по неколко дна да не дркам, без женску или сс женску. Али дефинитивно не дркам кад е она присутна :pos:
Значи едино у осамени* ситуацие.

*не емотивно осамени, него физички, иф ју гет ват ај мин...
Чек а ви жене? Какво правите? Изјасните се.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Allita напиша:
:pos: jas se skinav od smeenje....uffff....mene me interesira edna rabota...dali drkate i koga ste vo vrska i koga mozete da i go opppp..na partenrkava u sekoe vreme...aj da vidam sega shto ke kazete...drkadjii...:pos:
Од каде идејата дека кога сме во врска можеме во секое време да и го опнеме на партнерката?

Нормално дека дркаме и во врска. Стално се појавува некоја ситуација кога можеш/сакаш/мораш да го развеселиш другарчето.

Немој да ми кажеш дека ти кога си во врска стално чекаш да се „исчешаш“ со партнерот и дека си го чуваш прстот за нов.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Abe so leva nemozam nekako....Ili desna ili poubavata polovina gi vrsi tie dolznosti
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ја понекад дркам и после секс, онака, да не заборавам како е чувството, а сега , последниве две недели, дркам постојано, мора набрзо да реснам некоја оти знам дека велат дека е како точак и пливање, не се заборава, ама маматаааааааа!!

Инаку, да дркаме и во врска. Не се јаде секој ден грав, ама не ни кавијар.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Пробајте или побарајте некој да ве дрка со прсти од нога. Чувството е... Пробајте - не кажуам повеќе! :pos:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Macedalien напиша:
Пробајте или побарајте некој да ве дрка со прсти од нога. Чувството е... Пробајте - не кажуам повеќе! :pos:
Маце, ко шо иам рапави стапала и прсти на нозете, ко шмиргла ми се!:pos:
-А замисли партнерката да има егзема на ножните прсти?:icon_roll
 

Kiro Hametovski

Sniffericious
Член од
11 декември 2005
Мислења
1.685
Поени од реакции
43
uvek sum drkal so desna, a dali levata mi trzala, toa pojma neam zaso koa mi dzitka, u agonija sum
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Mandrak напиша:
Маце, ко шо иам рапави стапала и прсти на нозете, ко шмиргла ми се!:pos:
-А замисли партнерката да има егзема на ножните прсти?:icon_roll
Рапави стапала се средуваат со хидратација и со бигорно камче а егзема со Efficort и со хомеопатија :wink: (и ја имав егзема на прстите на рацете ама ја излечив)

Нејсе, лубрикант се користи не само како куромазач туку и како подмачкувач за стапала :pos:
 

Anchi

UNTOUCHABLE
Член од
18 декември 2005
Мислења
349
Поени од реакции
0
e dechki..a koga ste u vrska i koga drkate..mislite na vasata zenska ili na nekoja od tipot na pamela anderson???(ili ..vat evr..na bilo sto drugo):).Posto mislam ..a i mi imaat kazano..deka malku "potesko odi" drkanjeto koga znaete deka vece mozete i na dr nacin da si ja zavrsite rabotata(citaj:ke ja viknam zenska mi na "kafe":) )
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Macedalien напиша:
Пробајте или побарајте некој да ве дрка со прсти од нога. Чувството е... Пробајте - не кажуам повеќе! :pos:
Isprobano brat...-ZAKON
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Anchi напиша:
e dechki..a koga ste u vrska i koga drkate..mislite na vasata zenska ili na nekoja od tipot na pamela anderson???(ili ..vat evr..na bilo sto drugo):).Posto mislam ..a i mi imaat kazano..deka malku "potesko odi" drkanjeto koga znaete deka vece mozete i na dr nacin da si ja zavrsite rabotata(citaj:ke ja viknam zenska mi na "kafe":) )
Нормално дека дркаат и тие што се во врска. Па, макар биле и татковци. Иначе не, не мислиме на Памела Андерсон. Ретко кога некое машко мисли на една личност додека мастурбира. Обично тоа е како компилација... The Best Off! :wink:
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
Allita напиша:
:pos: leeleee ludnica...moze si vo pravo...ama ne mi odgovori na prasahnjeto...baram konkreten odgovor...a ako e taka...zoshto pak ne se potrudish toa da go stori parterkata...znam deka nie nemozeme so vas, bidjeki imate dolgogodishna praksa i deka rucni rad ne ni e bash nekoja si jaka strana...ama barem da ja ispraksash partenrkaa da go pavi priblizno kako tebe ne biva???:pos:
Abe i partnerkata nekogas ke ti zavrsi rabota ne vikam ne ama svoja raka si e svoja:pos:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
Еднаш си ја шинав десната рака, имаф тежок процес на заздравување, тежок од емотивна смисла :)
И леванка е океј али се изнамачив додека да научам да ја употребувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom