За девојките : Се палите ли на машки хомосексуални сцени ?

Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Шо знам... не сум се запалила до сега од тоа... А и не можам да се запалам од тоа и да сакам, не ми е интересно...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Чудно е, ама жените стварно не се палат на двајца мажи, за разлика од нас кои со лезет гледаме жени како општат меѓусебно. И жените попрво би гледале жени, отколку двајца мажи.
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Zaklucok :

zenite se kako macki MRZAT i LJUBOMORAT na KONKURENCIJA i zatoa im e ova odvratno sto po mene e mnogu logicno. Kolku poveke gay momci im udara poruka u glava brej ova e neprirodno pa ako site stanat gay koj mene ke me oplodi nekad. Toa majka priroda taka programirala i zatoa ne im e prifatlivo



Mazite sakaat i porki so dve tri lezbejki bidejki gi pali zabraneto ovosje i se budi maskosta demek aj sea ja da im vletam potsvesno ke gi REFORMIRAM i ke predat ko macinja samo da gi oplodam malce .

Prirodna rabota e toa nema nisto cudno.:toe:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Чудно е, ама жените стварно не се палат на двајца мажи, за разлика од нас кои со лезет гледаме жени како општат меѓусебно. И жените попрво би гледале жени, отколку двајца мажи.
Машко и женско - има баланс во убавината.

Женско и женско - премногу убавина на едно место и ти е мерак да гледаш.

Машко и машко - фали убавина.

:)
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Чудно е, ама жените стварно не се палат на двајца мажи, за разлика од нас кои со лезет гледаме жени како општат меѓусебно. И жените попрво би гледале жени, отколку двајца мажи.

Еее точно ова. Заборавив да кажам. А не знам зашто е така? Не ми е јасно... :toe:
 

Тањушка

pretty mama
Член од
17 јануари 2006
Мислења
365
Поени од реакции
29
Не!

Единствено место каде што љубовното чувство помеѓу двајца мажи ми е пријатно и природно прикажано е „Сликата на Доријан Греј“ од Оскар Вајлд. Без патетики, без лигавења, спонтано. Ненаметлива приказна во која не ни забележуваш дека љубовната игра се одвива помеѓу мажи. Едноставно навиваш за да им успее.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Баш непротив, ужасно би ми било да гледам
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Не!

Единствено место каде што љубовното чувство помеѓу двајца мажи ми е пријатно и природно прикажано е „Сликата на Доријан Греј“ од Оскар Вајлд. Без патетики, без лигавења, спонтано. Ненаметлива приказна во која не ни забележуваш дека љубовната игра се одвива помеѓу мажи. Едноставно навиваш за да им успее.
Хехе! :smir:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
значит вие женските гледате лезбејки... а педери нејќете...:uvo:
 

Таа

Утро
Член од
22 јуни 2008
Мислења
118
Поени од реакции
6
Епа така некако ќе му дојде работава...:pipi:
 

Крими

......
Член од
8 декември 2008
Мислења
479
Поени од реакции
14
pred 1godina zapoznav bosanka Ateista ama vo slovenija ziveele i ja zapoznav na MSN i mnogu gi sakase pederite i samo stavase sliki na displeyot na msn,,, ne utera 10min i ja blokirav
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
не можам да гледам двајца мажи да се бакнуваат, а камоли нешто друго да прават бљак-грозно
 
O

Out Boy

Гостин
Чудно е, ама жените стварно не се палат на двајца мажи, за разлика од нас кои со лезет гледаме жени како општат меѓусебно. И жените попрво би гледале жени, отколку двајца мажи.
Ова е толку проклето точно, ух.

Тањушка напиша:
Не!

Единствено место каде што љубовното чувство помеѓу двајца мажи ми е пријатно и природно прикажано е „Сликата на Доријан Греј“ од Оскар Вајлд. Без патетики, без лигавења, спонтано. Ненаметлива приказна во која не ни забележуваш дека љубовната игра се одвива помеѓу мажи. Едноставно навиваш за да им успее.
А ова е толку кул што ќе мора да го побарам делото.:back:
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Не е точно дека девојките не е палат кога гледаат двајца мажи како имаат сексуален однос. Процентуално можеби е бројот помал од мажите кои се палат на лезбејки но не многу помалку. Кај нас тоа е сеуште табу но не е секаде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom