За девојките:Како би облекле едно момче? За момчињата:Како би облекле една девојка?

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Машко би облекла најверојатно вака



За девојче:
 

рок-кејт

незгодна ко кратко ќебе!
Член од
22 мај 2007
Мислења
1.024
Поени од реакции
70
едноставно ... темна фармерка скроз обична. конверс старки во прикладна боја, еднобојна маица скроз обична ( не да е рамбовка, во никој случај то...) и ак е ладно карирана кошула подвиткана во ракајте... оооооооо:pipi::pipi::pipi: и некоја олд скул цвикера да мавнит и кожна врвка на лева рака , а на десна марама. и ак се најт некој ваков , нек се пријавит , ќе го мажам . ВЕДНАШ!
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Како би ја облекол????!?!?!?! Ако оставиш на мене да ја облечам, гола ќе остане кутрата.:pos:
Па што, така си е најубава:pos2:

Сејм хиар:nesum:


Може ли вака: вие други облекувајте, јас и Џастис ќе соблекуваме :toe:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Нека се облече како сака,што па јас да го облекувам...е сега за соблекување................
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535

:drk:

Обожавам женски облечени во широки панталони, дукс. А и како на втората слика со сукниче, дукс и чизмете . Па па па :drk:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Уф, дефинитивно би го облекла во кошулче, кравата, некои темно тегет панталони или ептен ако се буни може и фармерки темни да облече:icon_lol:. И готово, после си паѓам во несвест. :vozbud:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Зошто побогу би ја облекувал?? Мене ми е целта да ја соблечам, не да ја облекувам.

Но ако морам, би ја облекол во see through tank top, tight miniskirt, stiletto high heels!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom