За девојките: ГРУБО или НЕЖНО?

Член од
6 јуни 2009
Мислења
228
Поени од реакции
26
кратко и јасно нежно јас сум за тоа,но сепак има и девојки кој сакаат грубост.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.980
Читајте деца, клас по биологија 101. Денес: дефинирање примитивност. Воедно да спие мирно Даркинг, одговор на каде отишле девојките од форумот. Новите членки придонесуваат кон одговорот зошто старите не пишуваат на темава, дали голтат, омилени пози & shit like that. Koга новава шкорпија се избаци онака реално, отворено и вистинито дека сака див секс, се избацува некој морон етикирајќи ја horny. Па и дали планира да останува подолго на форумот, пошо као после одговорот ќе биде нешто у стилом мета на заебанција.

Извади дете раката од гашти, фати си косата ко да и ја држиш на некоја за време на доги, и удри се јако во ѕид.
 
P

Peaceful Anger

Гостин
Читајте деца, клас по биологија 101. Денес: дефинирање примитивност. Воедно да спие мирно Даркинг, одговор на каде отишле девојките од форумот. Новите членки придонесуваат кон одговорот зошто старите не пишуваат на темава, дали голтат, омилени пози & shit like that. Koга новава шкорпија се избаци онака реално, отворено и вистинито дека сака див секс, се избацува некој морон етикирајќи ја horny. Па и дали планира да останува подолго на форумот, пошо као после одговорот ќе биде нешто у стилом мета на заебанција.

Извади дете раката од гашти, фати си косата ко да и ја држиш на некоја за време на доги, и удри се јако во ѕид.
Нема везе ај се не разбрани јбг шо да праиш... а и шо има лошо у horny и кај глеаш етикета?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Јас сум сепак за грубо.
Го сакам дечо ми надвор од кревет и ,,водам љубов,, ама баш секој момент со него.
Во кревет имам секс.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Ама сеа како да сватиме ? во кревет или надвор .. ? :helou:
Водење љубов што е? Културен назив за секс? Јас само буквално го кажав - го љубам дечко ми надвор од креветот, мислам емоционално, во кревет не мислам на љубов, на брак, на не знам ти што. Мислам само на добар секс. :) Појасно е сега??
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.805
Поени од реакции
20.151
Ајде сите тука невестите што неможат грубо да ми одговорат нешто, како свршуваат ако не ги запне некој јако ко што треба? Јас мислам дека треба да се разликува е**ње од дркање и мастубрирање нели?
 
T

Tetro

Гостин
Не сум знаел дека и ваква има тема.
Нежно бре? :)

Девојчиња без никакво сексуално искуство сакаат партнерот да биде нежен, за да не ги "повреди" при сексуалниот чин. Арно амааа, после вториот, третиот пат, стануваат подиви и бараат повеќе грубост.
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
19
Поени од реакции
1
Читајте деца, клас по биологија 101. Денес: дефинирање примитивност. Воедно да спие мирно Даркинг, одговор на каде отишле девојките од форумот. Новите членки придонесуваат кон одговорот зошто старите не пишуваат на темава, дали голтат, омилени пози & shit like that. Koга новава шкорпија се избаци онака реално, отворено и вистинито дека сака див секс, се избацува некој морон етикирајќи ја horny. Па и дали планира да останува подолго на форумот, пошо као после одговорот ќе биде нешто у стилом мета на заебанција.

Извади дете раката од гашти, фати си косата ко да и ја држиш на некоја за време на доги, и удри се јако во ѕид.
Браво другар,си ги искривил квалитетно со муабетов...Врие вакави онлајн јебачи што од кога ставил дома нет прочитал што е тоа horny.
 
P

Peaceful Anger

Гостин
Ајде сите тука невестите што неможат грубо да ми одговорат нешто, како свршуваат ако не ги запне некој јако ко што треба? Јас мислам дека треба да се разликува е**ње од дркање и мастубрирање нели?
Па не свршуваат... а иначе може и само со минимално движење на прст врз клиторисот да сврши само треба да го погодиш аголот

--- надополнето ---

Браво другар,си ги искривил квалитетно со муабетов...Врие вакави онлајн јебачи што од кога ставил дома нет прочитал што е тоа horny.
:tapp::tapp: ајде и ти покажи се јунак без common sense
 
Член од
12 април 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
Za devojcheto treba grubo ama ako nekako zasluzilo che treba ponezno ja mislim toa.pozz
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ми мириса на загорено.
Или дискутирајте или пуштете си цртани. Сувопичест некако не си ми за на овој форум,опрај се.
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Па не свршуваат... а иначе може и само со минимално движење на прст врз клиторисот да сврши само треба да го погодиш аголот


Minimalno...definiraj minimalno, da i duvam so usta? Nema sansa so galenje da zavrsis rabota, mora da se cue zvukot na zadovolstvoto i da ja umoris, pa togas da bide rabotata kako sto treba :)
 
P

Peaceful Anger

Гостин
Minimalno...definiraj minimalno, da i duvam so usta? Nema sansa so galenje da zavrsis rabota, mora da se cue zvukot na zadovolstvoto i da ja umoris, pa togas da bide rabotata kako sto treba :)
Минимално бе брат ставаш рака и со мали движења само треба да следиш како реагира она за да знаеш дали ја погаѓаш правата точка, е сеа фала богу дека ова е само за у предигра и никако за главниот дел:pos:...
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Pa Nezno ubavo e :) ako sakam da vodam ljubov i da se seksam so nego .. ama nekogash nishto ne mu fali i grubo :P Bashka moze mn interesno da stani.. haha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom