За Ресен

Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
А зошто кажувате кога немате појма за градот за речиси ништо!?!
Или да заборавив сте биле кога сте биле на поминување за Охрид. Плиис без донесување на пребрзи заклучоци!
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Зафркната од тој посто со сликите,ти се важат само од Ресен сликите! Другите се од Преспата! Си немаме со така! :)))
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Х отик бич- Ајде кажвајте , ја бива ? Како на отворањето?
И не знаев дека Претор е толку екзотичен хихихи.
И да , Преспана готова е? Кавич ќе е или ноќен клуб ?
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
ej ragazza, ја не бев во можност да присуствувам на отварањето, велеле дека ќе се Дуле и Коки (а не биле), од старт ете измама...

КЛИКНИ ТУКА ЗА ПОВЕЌЕ
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
asfalt напиша:
ej ragazza, ја не бев во можност да присуствувам на отварањето, велеле дека ќе се Дуле и Коки (а не биле), од старт ете измама...

КЛИКНИ ТУКА ЗА ПОВЕЌЕ
Знајш тое е најмајтап , стој дека ќе имало коктел мајтори , ако е ист персонал како лани , ни се еба мамата оти тие кафе и сок не можеа да склопат а не еден коктел , хихих.
А Преспана до кј е ?
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Јас бев на отворањто тоа беше на денот кога беше и собиранката. Навистина е супер и да има коктел мајстори Иле и Даре :pos: само шо будалиите ги прават со празни шишина:pos: . Пуштаат песни во стилот на антена5 со супер озвучување. Услугата не им е баш најдобра во горниот дел (кафематот им е во долниот :pos: ). Па со себапот на бичов :pos: и бродчето го отвориле ако се сеќавате она на почетокот на плажата, па дури и пејачка, танчерка и конобарица имаа донесено:pos: .
Сепак во глобала е супер а вгодина ќе прават и бар на вода дека годинава не стигнале на време де:pos:
И ќе заборавев преспана не е готова а ќе биде демек ноќен клуб со капацитет:pos: си замислувате и самите
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Капацитетот на Струјата е огромен хихихих , ај ај ако ни требаше нешто ново вцентар , смачено мие од Алдоморо .
Ааааа бродот , онај на суво што беше? Лудницииииии , све што мајка загинала , таму ќе си најдеше .
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
муахаха, некни немало во веце место слободно на бродот шо е укотвен:))), сите пирати се собрани таму:)))
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Абе вчера колку сум се смеела таму кафанска пјевачица је пјевала шта че жена сама у кафани :pos:
 

Unstoppable

Баниран
Член од
27 јануари 2007
Мислења
702
Поени од реакции
0
Најјака песна е таа :) лол :dj:
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Вчера ми кажаја дека Преспана ќе се отворила за 2 недели , тјохохох :)
Кој ќе ве пулит :Р
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
епа да ти кажам, некни беше отворена малку вратата, и јас воајерски видов , супер е засега...:)))
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Велат дека и Магнум било средено , и со нови газди и немало појќе Туше да пееј таму. То вистина е или ?
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
уфф, ја магнум од никогаш не сум го сакал, можда не ќе е објективно сеа, ама ептен мала реконструкција направија, а за пејачи шо знам кој ќе е...
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Не ме свакај погрешно , поарно да не е оти иначе трешти низ цела чаршија о лили лили :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom