За Ресен

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од асфалт, 13 јануари 2006.

 1. Детелина

  Детелина

  Член од:
  27 август 2009
  Мислења:
  1.537
  Допаѓања:
  1.669
  Каков убав опис за градов на првата страна од темава, да му е страв на човек да дојт да не посетит.:icon_mrgr:
   
  На kapetan и arakenx им се допаѓа ова.
 2. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.329
  Допаѓања:
  12.726
  molba, nekoj konkakt telefon od Pretor, za smestuvanje.ne vo kuka, tuku kamp, ima eden od T.K. Prilep,ako moze od tamu broj.
   

Сподели преку: