За Македонија се работи! - eRepublik

Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.569
И ова е доказ дека човековата психа е најлесна за манипулација.
А бе играјте нешто што ке ве расположи не нешто што ке ви создаде омраза и некаков притисок.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.064
Ерепублик (republik.com) е онлајн игра,поточно општество каде што учествуваат сите држави. Играта се базира врз освојување на територии и ресурси.
Моментално Македонија е во војна со Грција...мераци.
Целта ми е да ја представам играта и да заинересирам некој да се пријави и заедно да го билдаме Македонското е-општество.Па да видиме колку ќе ја ојачаме нашата татковина.
Ајде почитувани патриоти и омилени патриотки,пријавете се на:
http://www.erepublik.com/en/referrer/DirectX9

Erepublik.JPG
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.892
Поени од реакции
904
касниш ко менструација братче :icon_mrgr:
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.064
касниш ко менструација братче :icon_mrgr:
Хе...некаснам,моментално има голема потреба од нови членови,да се прави бејбибум....ова она.
Мора да се натепаат Грчиштана па ако мишто друго бар еден одмор...виртуелен да тераме на Крит :):):)
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Чекај чекај,нели грк е администратор на играва ?
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.654
Чекај чекај,нели грк е администратор на играва ?
So what? Го боли таквоето за некоја си игра кој ќе победи и кој ќе има поголема територија, он си гледа да си зима пари..;)
 

Gunner4ever

Vive la France
Член од
14 ноември 2009
Мислења
663
Поени од реакции
130
Ерепублик (republik.com) е онлајн игра,поточно општество каде што учествуваат сите држави. Играта се базира врз освојување на територии и ресурси.
Моментално Македонија е во војна со Грција...мераци.
Целта ми е да ја представам играта и да заинересирам некој да се пријави и заедно да го билдаме Македонското е-општество.Па да видиме колку ќе ја ојачаме нашата татковина.
Ајде почитувани патриоти и омилени патриотки,пријавете се на:
http://www.erepublik.com/en/referrer/DirectX9

Прегледај го приврзокот 44929
Ajde be go imate scymex ke frli pari on tamu ke tepate
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
462
Одамна и помина времето на играва...
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
So what? Го боли таквоето за некоја си игра кој ќе победи и кој ќе има поголема територија, он си гледа да си зима пари..;)
Аууууууууу сигурно нема да се најде некој негов другар и да му праќа ресурси и воа ноа
 
Член од
13 август 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Кој сака да го игра accountot, слободно нека ме контактира пари не барам:
-67 lvl
-43300 сила
-God of War *
-Сите тренинг центри кренати на максимум
-5 Q2 лебари
-1 Q5 оружара
-234 Gold
jas sakam heheh
 
На врв Bottom