Заработка на интернет (официјална тема)

А

Ајсшутер

Гостин
Поточно за bux.to познавам луѓе кои ги исплатиле ама треба да чекаш многу,иначе со кликање за околу еден месец може ке собереш 5-10 долари.
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
Koj raboti na internet, otkupuvam pari koj ima na E-gold ili Alertpay, neka pise da se dogovorime.
I drugo da vi kazam, dodeka vie ste skepticni i komentirate muabeti, i sekoja minuta vi e vo prazno, srbite i hrvatite si gi napolnija gjebovite na internet. A Moderatorot na nivnite forumi e na celo i gi zdruzuva lugeto i zaedno rabotat i doagaat brzo do pari.
A vie napagajte se, ogovarajte, pisuvajte gluposti, zivejte vo Ljubomora, a na krajot od mesecot ke si zarabotite samo smetkata za internet sto ke treba da si ja platite ili da vi ja platat.
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Абе ајде глупости се тие пари ке зимаш преку нет :tapp::tapp:
Зимајте по 0,001 долар на реклама :pos2::pos2:
Добри пари се ...
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
jas ponudiv koj ima pari na smetka na egold ili Alertpay, jas vo zamena ke mu dadam denari ili dolari. A ti smej se so tvoite slikicki. ubavo kazav, za nisto ne ve biva, si ja iskaza ljubomorata odma.
Zatoa sme nikoj i nisto. Se pravis pameten, a neznaes da zarabotis eden denar.
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Абе ајде глупости се тие пари ке зимаш преку нет :tapp::tapp:
Зимајте по 0,001 долар на реклама :pos2::pos2:
Добри пари се ...

Ne e 0.001$ tuku 0.01$ i racunaj imas sajtovi so okulu 20 linka za klikanje toa ti se 20 centi od 1 sajt a ako se registriras na 10 sajta toa se 2$ dnevno samo od tebe, plus ako pokanis nekoj drugar da klika i on ke zimas 4$ dnevno i toa samo eden ako pokanis a ako pokanis poveke mozes mn poveke pari da zemes! pa sega ti vidi 4$*30dena=120$ i jas vikam deka se malce 120$ za dremenje po 30 min dnevno pred kom.VREDI DA SE PROBA!!! http://kliknividizaraboti.blog.com.mk/
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ne e 0.001$ tuku 0.01$ i racunaj imas sajtovi so okulu 20 linka za klikanje toa ti se 20 centi od 1 sajt a ako se registriras na 10 sajta toa se 2$ dnevno samo od tebe, plus ako pokanis nekoj drugar da klika i on ke zimas 4$ dnevno i toa samo eden ako pokanis a ako pokanis poveke mozes mn poveke pari da zemes! pa sega ti vidi 4$*30dena=120$ i jas vikam deka se malce 120$ za dremenje po 30 min dnevno pred kom.VREDI DA SE PROBA!!! http://kliknividizaraboti.blog.com.mk/
Од кликнивидизаебисе.блог.ком.мк колкумина досега шефот ве испрати да спамирате на Кајгана?
А на други форуми?
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
drugar nikola_6, konacno eden pameten na forumov. Tocno e sve sto kaza. I jas podolgo vreme sum na internet i zadovolen sum. I ima zarabotuvacka. jas mislev deka ima nekoi nasi luge koj rabotat na internet i im ponudiv da im otkupam pari od egold i Alertpay. me interesira, bidejki go znam tvojot blog, gledam go imas Zetbux, jas pobarav isplata na 4$minimum, mozes da mi kazes za kolku vreme isplakaat?
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Ne spamiram tuku sakam da im pomognam na lugeto da napravat nekoj denar dodeka dremat pred kom.A bidejki jas im pomagam da napravat nekoj denar oni mene mozat da mi vratat so toa sto se registriraat preku mene kako moj referali!Toa e toa ne bidete glupi probajte barem nekoe vreme klikajte i ke se uverite!
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Ne spamiram tuku sakam da im pomognam na lugeto da napravat nekoj denar dodeka dremat pred kom.A bidejki jas im pomagam da napravat nekoj denar oni mene mozat da mi vratat so toa sto se registriraat preku mene kako moj referali!Toa e toa ne bidete glupi probajte barem nekoe vreme klikajte i ke se uverite!
Не сме глупи.Со сила не правиш.
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
drugar nikola_6, konacno eden pameten na forumov. Tocno e sve sto kaza. I jas podolgo vreme sum na internet i zadovolen sum. I ima zarabotuvacka. jas mislev deka ima nekoi nasi luge koj rabotat na internet i im ponudiv da im otkupam pari od egold i Alertpay. me interesira, bidejki go znam tvojot blog, gledam go imas Zetbux, jas pobarav isplata na 4$minimum, mozes da mi kazes za kolku vreme isplakaat?
Maksimum 7 dena ama obicno za den dva moze i pobrzo!Ako si pobaral isplata sega brzo ke ti isplatat za nekoj den 100%.pozz
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
8
Поени од реакции
0
Znaes deka koga baras cashout, opcija ti e Alertpay, jas napraviv cashout i cekam za isplata, no me zbuni isto sto vo history stoese metod paypal, jas im pisav deka imaat greska, dali taka treba da bide? dali e nivna greska? inaku da ti go pofalam blogot, site dobri sajtovi gi imas, a lugeto ako se pametni mozat da se registriraat i da zarabotuvaat.So tvoja pomos mozat da dobijat mnogu.
 
Член од
19 јули 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Znaes deka koga baras cashout, opcija ti e Alertpay, jas napraviv cashout i cekam za isplata, no me zbuni isto sto vo history stoese metod paypal, jas im pisav deka imaat greska, dali taka treba da bide? dali e nivna greska? inaku da ti go pofalam blogot, site dobri sajtovi gi imas, a lugeto ako se pametni mozat da se registriraat i da zarabotuvaat.So tvoja pomos mozat da dobijat mnogu.
Fala za blogot:bip:Mislam deka nema vrska sto stoi paypal.Pocekaj nekoj den i ke te isplatat 100% sum siguren.pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom