Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Ne me bendisuva skriptata nekako eftino mi deluva najverojatno za brzo ke prekini da isplaka..
 
Член од
30 април 2013
Мислења
267
Поени од реакции
79
Член од
13 март 2014
Мислења
691
Поени од реакции
142
Добро,тогаш оваа - http://www.3dclix.com/?ref=spidermix38.Скрипта прва лига,плус дава 2$ за зачленвање.1$ ти се 5 реферијали.Исплата на пејпал/пајза.Ептен е тазе страницата.
Ја видов пред некој ден, ајде ќе се рег преку твојов линк :)[DOUBLEPOST=1413387560][/DOUBLEPOST]Дали знаете некој сајт на кој ќе инвестираш одредена сума на пари, а по извесно време ти ја враќаат сумата со повисок процент?
 
Последно уредено:
Член од
30 април 2013
Мислења
267
Поени од реакции
79
Бараш со revenue sharing?Еве овај - http://acesandnudes.com/?ref=spidermix38
Во промоцијата стои -
Free Users: $10.00 Investment = $14.40 Return in 90 days (allowed Maximum 10 shares at a time)
Silver Users: $10.00 Investment = $14.40 Return in 90 days (allowed Maximum 50 shares at a time)
Gold Users: $10.00 Investment = $16.50 Return in 100 days (allowed Maximum 100 shares at a time)
Platinum Users: $10.00 Investment = $18.00 Return in 120 days (allowed Maximum 250 shares at a time)
Diamond Users: $10.00 Investment = $19.50 Return in 150 days (allowed Maximum 500 shares at a time)
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
454
Поени од реакции
291
Ne me bendisuva skriptata nekako eftino mi deluva najverojatno za brzo ke prekini da isplaka..
нормално дека нема да те бендисува.. види подоле од кој е изработен сајто...
http://www.33brushes.com/
а и види кои и се други проекти.. све пропаднати птц страни -)

Дали знаете некој сајт на кој ќе инвестираш одредена сума на пари, а по извесно време ти ја враќаат сумата со повисок процент?
Ако имаш стварно пара да инвестираш - дојди слободно на MyTrafficValue.
Имаш се отворено и транспаренто прикажано дека-шо-како идат парите, имаш берза со акции, монитори, и секако тоа шо те тебе интересира - "Super Plan 186" и "Super Plan 250".
Регистрирај се, ѕирни таму од левата страна во Invest и ќе сфатеш шо ти зборам.

Еве ти ја колку инвестирав пред некое време, и за колку време одприлика би требало да ми ги исплатат (имај на ум дека тај тајмер не е скроз точен, у просек парите ги враќат од 80-100 дена)


Тоа можеш да го провереш и потврдеш од лево на Fast Track Queue - Completed investments.

И одма ќе ти кажам тука е сериозно овоа, далеееко подобро е од стилот на ефтините NextGen ili EvolutionScript скрипти кои нудат revenue sharing.

Ако уште нешто те интересира околу овоа, или чисто совет за како најпаметно да вложеш.. би можеле да ја продолжеме конверзацијата преку ПП.
 
Последно уредено:
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Jezik pregrizla..i ja se registrirav na youcan5...:)..ama nema da investiram...:)
 
Последно уредено:
Член од
30 април 2013
Мислења
267
Поени од реакции
79
Реферијали бре тигрица.Од реферијали,ако се добри,имаш добра заработка.Со 10 реферијали,ако се директни,одиш добро.Плус ќе му објасниш како да работат.Има многу реклами,но,за 5 минути ќе ги завршат.И плус си премиум со зачленвање.Да не ги заборавиме paytoread.Дава по 0.01 за една.5до 6 дневно.[DOUBLEPOST=1413445778][/DOUBLEPOST]И уште нешто.не се исплати да инвестираш.слаб е ќарот
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Dali nekoj ima dosega ima izvadeno pari na libertgia??
10-тина страни поназад ставив слика-доказ од исплата. Членот кој го исплатија е од Србија, и тоа е прв доказ од некој од Балканот.


LibertaGia исплати некого во Србија. Па ај навалете сега, "што ми е гајле за србите, некој од кај нас дали исплатил?"...
 
Последно уредено:
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Odlicna strana za investriranje.. Dnevno se pravi po dolar ,plus lesni taskovi i citanje poraki za 0,03 ...Za 14,9 dolari za upgrade mozes da izvleses 149 dolari ...
you can cash out at least an amount 10 times more than you have invested - for example - you have invested $20, then you can cashout $200 and much more, depending on the membership. Also the earning rates are much higher for upgraded users http://www.ads-globe.com/?ref=kralmortal
ili
ttps://www.yougetprofit.com/?ref=kralmortal
Za vlozeni 10 se dobivaat 15 dolari, za 100-150. Gazdite se isti od twickerz.:)
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Odlicna strana za investriranje.. Dnevno se pravi po dolar ,plus lesni taskovi i citanje poraki za 0,03 ...Za 14,9 dolari za upgrade mozes da izvleses 149 dolari ...
you can cash out at least an amount 10 times more than you have invested - for example - you have invested $20, then you can cashout $200 and much more, depending on the membership. Also the earning rates are much higher for upgraded users http://www.ads-globe.com/?ref=kralmortal
ili
ttps://www.yougetprofit.com/?ref=kralmortal
Za vlozeni 10 se dobivaat 15 dolari, za 100-150. Gazdite se isti od twickerz.:)
Значи ако вложиш 10 долари не може да исплатиш додека не направиш 200?
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39
Nadogradiš se na Premium sa 15$, i za tih mesec dana koliko ti traje članstvo možeš da isplatiš ako imaš zarađeno do 150$ (15*1000%). Ako ulozis još, mogućnost se povećava. Ako imas investirano 15 dol. za toj mesec mozes da isplatish DO 150, znaci maksimum 150 dolari..ako imas poveke uplateno moznosta se zgolemuva.Vlogot se mnozi so 1000% i toa e MAKSIMUMOT sto mozes da go iskesirash,:D[DOUBLEPOST=1413485129][/DOUBLEPOST]Znaci, da poednostavam, za da pobaras isplata , treba da se nadogradish
 

Kajgana Shop

На врв Bottom