Заработка на интернет (официјална тема)

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Ај зар до толку станале катиљи? Што уствари направи па толку што си ги наљутил да ти го избришат акаунтот?
Mi falea 2 naracki i so eden drugar si napraivme po 2 naracki i dvajcata ne baniraa. pricina mi kazaa deka e bustirajne pozitiven rejting na poveke akauni.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.711
Поени од реакции
6.649
Mi falea 2 naracki i so eden drugar si napraivme po 2 naracki i dvajcata ne baniraa. pricina mi kazaa deka e bustirajne pozitiven rejting na poveke akauni.
Ааа е па лоша работа е тоа. А за шо ви требале 2 нарачки? Бркате некој рејтинг, левел или шо?
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Ааа е па лоша работа е тоа. А за шо ви требале 2 нарачки? Бркате некој рејтинг, левел или шо?
Na mene niso ne mi falese. bev 100% pozitiv a lvl ne mi trebase. on nemase ni edna naracka i jas mu napraiv za da mu krene so narackite ama se zaebavme i dvajcata.
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Mi falea 2 naracki i so eden drugar si napraivme po 2 naracki i dvajcata ne baniraa. pricina mi kazaa deka e bustirajne pozitiven rejting na poveke akauni.
Ќе мораш јово на ново. Исчисти ги сите ама баш сите кукис од твојот компјтер, смени ип ако си на статична, смени име на компјутер и се на ново.
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Ќе мораш јово на ново. Исчисти ги сите ама баш сите кукис од твојот компјтер, смени ип ако си на статична, смени име на компјутер и се на ново.
E kostur bas sakav so tebe da zboram za toa. Ako koristam sekurity kiss tunel programata mora se da smenam mak adresi ova ona ? Planiram od usa da se staam. Sega i onaka kartickata od fiverr mi e beskorisna ke moram so peypal. a ako mi e akauntot so usa zname ke mi prai nekoj problem za vadejne pari. Se mislam dali e mozno da se zaebam ako napraam nov akaunt. parite so ke gi dobivam da nemozam da gi vadam. kako odat transakciite vo takvi situacii? Kako vadis ti pari od tie akaunti so ti se so drugo zname.
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Јас сум само регистриран со уса ип адреса, а работам со мк ип адреса. Мек адресата можеш да ја смениш имам програм ако сакаш ќе ти го пратам.
Ne e problem toa. mozam da go sredam. samo neznam so parite kako ke bide dali bes problem ke mozam da vadam pari od pejpalot i dali i emailot treba da go praam so usa aj pi adresa. a ako se registriram so sekurity kiss tunelot sekogas koga ke se logiram na fiverr treba preku nego?
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Okey. fala za informaciite. Belkim podobro ke pocnam sega. se nadevam ke ima poveke pari od porano :)
 

Довичински -

Довичински П.
Член од
26 ноември 2009
Мислења
1.205
Поени од реакции
674
Daj naprajte mi nekoa naracka. Ako ima nekoj kandidat neka kaze. jas ke mu dadam tekst so da napise za da ne dojde do ban.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom