Заедничко возење тури - договарајте се тука

  • Креатор на темата .Lost Angel.
  • Време на започнување

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.537
Поени од реакции
783
Долги ви се релациите а јас имам МТБ, така да ако планирате нешто пократко, до 25-30 км може и јас да дојдам.
И со МТВ се вози. Потешко е ДА но се вози. Како пример ќе ги посочам Маседониан Бајк Рајдерс, речиси сите се со МТВ па под 60/70км не се :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
14.076
Поени од реакции
946
Прогнозава вика дека во недела нема да врне :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
14.076
Поени од реакции
946
Утре ќе возам до Радуша. На кој му се вози, нека биде во 9:00 на бензинската Макпетрол во Влае после Влајко :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
14.076
Поени од реакции
946
Утре возиме со другар до Јегуновце и назад. Тргање од бензинска Макпетрол во Влае. Должина на тура 64 км. Кој сака, може да ни се придружи.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
14.076
Поени од реакции
946
Абе ептен сте цвикатори, никој не се пријавува никогаш :) Планирам да возам во сабота, ако му се вози на некого нека се пријави :)
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.110
Поени од реакции
28.081
Утре одиме до Катланово со @Мистичен, во 6:15. Има заинтересирани? :)
 
Член од
14 јуни 2018
Мислења
60
Поени од реакции
33
Здраво луѓе. Планирам викендот 15-16 септември да возам накај Козјак. Има ли некој заинтересиран, не ми се оди сам
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.401
Поени од реакции
1.895
Одличен ден за возење, многу сонце и пријатна температура. Возевте ли вие денес некаде? :)

IMG_20191215_131059.jpg

IMG_20191215_133851.jpg
 
Член од
14 јуни 2018
Мислења
60
Поени од реакции
33
На врв Bottom