Заеднички излегувања во град? - Договарајте се тука! :)

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Значи, од тетовчаниве идеме ја, Скрим, Ескејп, Зеус, Миланез, Раперче и со Готлејди и Рок лејди треба да се разговара, пошо уште не знаат.

п.с Фризби ќе земате бе? :pos: Пинг Понг табла ениуан? :nesum:
 
R

reactive89

Гостин
Зимајте фризби бе како не :) ако дојдам (читај, има некои си 70% шанси да дојдам) ќе играме фризбибал (нешто слично како фудбал) хахахахахахаха... многу јака игра.
Во два тима се делат играчите, имаат два гола од двете страни и со фризби гледаат да постигнат голови... :) мноооогу јака игра :)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Зимајте фризби бе како не :) ако дојдам (читај, има некои си 70% шанси да дојдам) ќе играме фризбибал (нешто слично како фудбал) хахахахахахаха... многу јака игра.
Во два тима се делат играчите, имаат два гола од двете страни и со фризби гледаат да постигнат голови... :) мноооогу јака игра :)
Ако можеш гитара да земеш, малце да си пе(и)фкаме.
 
R

reactive89

Гостин
Скината ми е првата жица... уште не ми е напраена...
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
Скината ми е првата жица... уште не ми е напраена...
уште од кога те проколнав не смени жица???

П.С. нема јас да можам да дојдам дека ке имам работа некоја тогаш....
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Овија ги наброја свите и мене не ме ни стае у план еј Фала Гарфилд!А иначе да ви донесем гума од точак,играјте не фризби ако сакате и ракомет со нега,ја ќе ви дојдемо могуќе али полутрезен,славим роденден вечерва така да ... ќе се потрудим да дојдем,ако нешо дојдем ненаспан или неарен не ми замерајте не сум таков:).:nesum:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Доаѓам. Фала Статус што ми кажа дека собиранката е утре, ќе си починев денес на фонтана сама. Кога имам дислексија, така ми е:).:pipi:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Jaс изгледа утре сум Скопје..можам да поминам :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom