Зависност од член на форум

Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Имам членови кои честопати кога скролам по темите застанувам да прочитам нивно мислење.
Но да зависам од одредени членови, ми е крајно патетично и ми наликува на состојба кога се нема веќепостоечки став туку се изградува поради напишани неколку реда од некој кој не го ни познавам толку добро.
 
Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
612
не зависен али најмногу почитуван од мене @@cool@, и секогаш застанувам да го прочитам неговото мислење, едноставно типот е cool
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Јас сум зависен од форумов, а мислењата на членовите во него ги читам............. да читаш нечие мислење и тоа мислење да ти се допаѓа е нај Ок, ама да бидеш од некој зависен тоа е дебилно.... тоа е ко да го мањачиш :)
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
Редовно влагам во религија и барам мислење на @Хептаграм XI исто проверувам да не има нешто ново од @Ipsissimus во темата научни џуда во куранот....исто така кога кликам на нови мислења ако видам дека @Let 3 има ново мислње обавезно го читам.

Има и такви челеној шо по некое правило морам да ги прочитам колку онака да ме изнервира...не е етички да ги тагнам
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Како што сум зачленет во форумов сум опседнат со @Mac))
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.664
Iako mrazam da priznaam, seuste od @dzesika

After all this time?

Always.

~~
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Не си ласкај, ти си ми пример за тоа колку може чоек да биде пацов и да нема самопочитување. Не те ни тагирав, а како си го видела постот, а ме игнорираш сама си знаеш (некој скот од штаб ти јавил веројатно).
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.273
Поени од реакции
27.723
Sfakam, psihozata ti pravi da gleas stabovi nasekade ama mozebi, mozebi samo postoi eve nekoja minimalna sansa da ne sum bila logirana vo momentot?

@Almeida
 

Kajgana Shop

На врв Bottom