Зависност од член на форум

Член од
3 мај 2010
Мислења
287
Поени од реакции
236
Легално е ова? Ако се расчуе за оваа наша зависност, ќе се забрани со закон... Такви се работите кај нас :cool:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.596
Поени од реакции
11.485
Зависен сум од Леандра кога ренда штипикурци, обавезно кафе варам кога ќе нечекам ситуација.
Или кога ќе се сретнат Ставрогин и добропознат на иста тема, а вториов прв индиректно ќе го навреди и испровоцира првиот...
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Зависна, не.
Некои никови кои сум ги запамтила, дали претходно сум прочитала мислење од нив кое ми се допаднало или интересни ми се за читање, нив ги читам кога ќе им излезе никот во некоја тема.

Не манијачам, ме мрзи да го трошам мозокот за тоа.
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Па нема никаква вредност форум како форум без членови кои ги следиш и поштуеш. Немам потреба да пишувам на теми ако не сакам на некои притоа да им укажам на мојата перспектива.
Sussaro го проверувам еднаш месечно да речеме, да видам дали му се проширил хоризонтот или не, и колку добро ги склопил своите еднострани размислувања.
The Magus, Vespertine, Антоние, sp4wn, некомерцијално интересни, уживам коа ќе ги начекам на теми, ама не им праам класично stalk-ирање како на Сусаро. :)
Некои што ме интересирале ко за дружење, на слична бранова должина, поише се, сум ги запознавала/ зимала број/ аднувала на фб, па бар знаеме како да се најдеме доколку се откажеме од форум, а и за да не се заборавиме. :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.374
Поени од реакции
42.567
Порано може да имав идоли на форумов, оддамна неам веќе, пораснав...јебига. :D
 
P

parvati

Гостин
Од @Драа Кајгана
ако има и члан сс никнејм ракија, или рака

Не, ама има некои што су упадљиви сс луду фрики креативност, лунатик упорни ставови,сс позитивну дозу за умереност,природни општестфени појаве што си искажуеф сфе реално
Не ги именују ск за ск, не ги ни знам толко, ама интересни су некои
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.321
Поени од реакции
7.372
Никогаш не сум имал зависност од форумџики или форумџии на форумов. Премногу долго сум на форумов, сум видел многу народ како доаѓа, и како си оди од форумов. Понекогаш ме фаќа носталгија, ама се држам некако :)
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Не манијачам, ме мрзи да го трошам мозокот за тоа.
Како можеш да манијачиш на форумов :S Освен Стеф речиси никој не става негови фотки на профил :)
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.354
Поени од реакции
4.857
Мене па ми се прочита, зависник член на форумот.. Можеби бев порано зависен од членовите во Музика, денес далеку од сето тоа.
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.683
Да речеме дека има некои членови за кои си имам создадено слика во главата, ама не би сакала никогаш да ги запознаам зашто знам дека не можат да бидат толку идеални колку што јас можам да ги направам.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Како можеш да манијачиш на форумов :S Освен Стеф речиси никој не става негови фотки на профил :)

Мислев константно на некој да му ги читам мислењата, не мора слика да има ставено за да биде манијачење. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom