Зависност од член на форум

Член од
24 јануари 2011
Мислења
18
Поени од реакции
2
Дали ви се случило некогаш да се опседнете со некој член на форум?
Мене и се има случено неколку пати. Читајќи така по форум налетувам на некој член кој ми го привлекува вниманието повеќе од што треба. Се навлекувам постојано да ги читам мислењата, сакам нешто ново да дознаам, но притоа не се обидувам да стапам во контакт, а секако дека можам. Тоа ме држи привремено, по некое време спласнува тоа чуство. Кажете вие дали ви се има случено,што, како...
Ако има ваква тема соединете ја или избришете ја.
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Знаете у која насока ќе ја затерате темава, и немојте. На место си е, супер си е.
До сега не сум се оспеднал со некој член иако не можам да кажам дека нема да ми се случи тоа:)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
да манијак сум следам членој и се зафркавам со некој , само да ми падни на око некој (оти во последно време неам некој таков ) :D
 
P

Peaceful Anger

Гостин
Ах женски, женски... многу сакате да се замарате
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Зависност од член на форум - кажано со машки речник дудлање на форум

Е ај сега, барем признајте кој кого манијачел :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Мој совет, да ги примиш мислењата и ставовите на членот со резерва и ако некогаш го запознаеш, да знаеш дека едно 70% од тие што сум ги запознала од форумов се различни приватно од тука како ден и ноќ :)
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Секако дека постојат членови чии мислења ми се убави и сакам да ги читам, ама па да сум опседната... не би рекла. :)
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
не сум посматрал некој посебно ама има некои членови чии коментари ужасно ме иритираат бидејќи се неаргументирани и обавезно исполнети со јадење гомна, понижување други членови и покажување сила (некои модератори). Таквите потполно ги игнорирам и истото го очекувам од нив.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Па јас мислам дека зависност ми бле најубавите девојки на форумов, ајде машки признајте.. :)
 

• Tαммι •

Гостин
Па на повеќето ни се има случено.... да наидеме на некој член од форумов кои на интересен начин гледаат на работите..имаат слични размислувања па ни стануваат интересни. Не да станеме зависни од нив туку едноставно да се размуабетиме... и тоа да ни е забавно па да го продолжуваме секој ден.
Не е зависност, само желба и интерес за да запознаеш некој човек подобро. :)
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Мој совет, да ги примиш мислењата и ставовите на членот со резерва и ако некогаш го запознаеш, да знаеш дека едно 70% од тие што сум ги запознала од форумов се различни приватно од тука како ден и ноќ :)
Ја не сум така :)?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom