Животни (видео)

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Не е препорачливо за оние со слабо срце:):

Од секогаш ми биле јаки животните ( посебно кучињата) како им допуштаат све на децава... Имаат некој спешл однос, си се сакаат, си се разбираат ( до душа некогаш кучињата се у стил " Ма дај човече не ме замарај ") али никад не ги напаѓаат.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.710
Поени од реакции
7.936

После клипов Коаливе ќе ви станаат одбивни... :D Но немојте да мислите дека се такви :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom