Женска мастурбација

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
streets_of_dublin напиша:
No comment. Ајде кажи со кој мој пост ја те нападнав тебе или ја одведов дискусијата во друга насока (освен по еден пост што си го разменивме со Никола)?????

Ме накурчи (ова најозбилно) :evil:
Наврати се нагоре ... на неколку наврати потенцираш дека јас не сум и дозволил на злобница да се искаже ... тоа не е напад???

бај д веј .... имаш qr???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
E luge izbegavte od topicot epten, vaka nikoj ne me napadna, forum e sekoj dava svoe mislenje i si go brani stavot, kako sto pravam jas, Stenmarc, acid, divine itn itn, sto znaci razlicni mislenja i nikakvo napaganje, civilizirani luge sme na kraj kraveva.jas dadov svoe mislenje na temava i ke ostanam na toa, i aj sega back to the topic :lol:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
_ZlObNiCa напиша:
...jas dadov svoe mislenje na temava i ke ostanam na toa, i aj sega back to the topic :lol:
Злобница ... ти женско да не си??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
22 јуни 2005
Мислења
21
Поени од реакции
0
На крај заклучивме дека и женските сакаат да масурбираат исто како и маските дури некои повеке од машките :lol: Само се страмат да разговараат за тоа па дури и со другарките.

:lol: ДЕВОЈКИ НАПРЕД ПРОДОЛЖ ЕТЕ ДА МАСТУРБИРАТЕ ЈА ИМАТЕ МОЈАТА ПОДРШКА, :) Е СЕГА НА ШО ИЛИ СО ШО ОДБЕРЕТЕ САМИ :lol: :lol: :lol: :lol: 8) :) :) :)
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
289
Поени од реакции
11
StenmarC напиша:
Наврати се нагоре ... на неколку наврати потенцираш дека јас не сум и дозволил на злобница да се искаже ... тоа не е напад???

бај д веј .... имаш qr???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не е напад.. ц :lol:
Ич не е напад, пријателе, само впечаток кој го добив од коментарите кои и ги пишуваше на злобница (која од друга страна, горе-доле ти го праќаше цело време истиот пост :lol: )
така...

бај д веј, шо е тоа qr? :oops:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
streets_of_dublin напиша:
бај д веј, шо е тоа qr? :oops:
Епа за да се накурчиш ти треба qr ... а тоа е (ајде знаеш англиски... т.е. првата буква читај ја како латиница - ку, а другата нормално - нашки ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
11 јули 2005
Мислења
66
Поени од реакции
2
pa to ti e potreba kako so site imam epotreba taka i tie si imaat :)
 
Член од
24 јуни 2005
Мислења
33
Поени од реакции
0
Ima period koga taka narecheno apstiniram od vodenjeto ljubov.Tojash se javuva ona zelba za masturbacija.Ja pravam normalno so pomosh na mojata fantazija.Dodatni pomagala ne upotrebuvam.E sega kako toa ostanuva licno moe.
 
Член од
11 јули 2005
Мислења
66
Поени од реакции
2
znaci koga ke dojdi do zapek mora da se napraj kako so kazav potreba
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Mnogu normalna pojava.Kako kaj mazite taka i kaj zenite.
Bilo kakvi kvalifikacii za onaniranjeto,koe e zamena za zadovoluvnje na osnovna covecka potreba,se nevkusni i nepotrebni.
Licno me prasuvate? Pa sto ne kazete? :)
Onaniram da! 8)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom